Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bois d'Orange Eau Sublime Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn

Bois d'Orange Eau Sublime Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

kokosowy

Bois d'Orange Eau Sublime marki Roger & Gallet to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bois d'Orange Eau Sublime został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są mandarynka, pomarańcza i cytrusy; nutami serca są kokos, ylang-ylang i kwiat pomarańczy; nutami bazy są wanilia i białe drewna.

Mandarynka Pomarańcza Cytrusy

Kokos Ylang-ylang Kwiat pomarańczy

Wanilia Białe drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois d'Orange Eau Sublime by Roger & Gallet.

Bois d'Orange Eau Sublime Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Bois d'Orange Eau Sublime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Bois d'Orange Eau Sublime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois d'Orange Eau Sublime marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois d'Orange Eau Sublime marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Jardin d'Interdit Escada Sexy Graffiti Givenchy Absolutely Givenchy Yves Saint Laurent Elle Summer Fragrance 2008 S. Cute Love Berry Pink Koto Parfums Hello Kitty Baby Perfume L`Occitane en Provence Peach Blossom Vera Wang Rock Princess Les Parfums de Rosine Rose d`Ete CnR Create Sagittarius Eclectic Collections Mantra Victoria`s Secret Endless Love