Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bois d'Orange Eau Sublime Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn

Bois d'Orange Eau Sublime Roger & Gallet dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

kokosowy

Bois d'Orange Eau Sublime marki Roger & Gallet to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bois d'Orange Eau Sublime został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są mandarynka, pomarańcza i cytrusy; nutami serca są kokos, ylang-ylang i kwiat pomarańczy; nutami bazy są wanilia i białe drewna.

Mandarynka Pomarańcza Cytrusy

Kokos Ylang-ylang Kwiat pomarańczy

Wanilia Białe drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois d'Orange Eau Sublime by Roger & Gallet.

Bois d'Orange Eau Sublime Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Bois d'Orange Eau Sublime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Bois d'Orange Eau Sublime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois d'Orange Eau Sublime marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois d'Orange Eau Sublime marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Summer Betty Barclay Betty Barclay in LOVE Mypa Madonna Nudes 1979 Pop Avon Pur Blanca Blush Eau Jeune Bleu Azur Clive Christian 1872 for Women Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete Gianfranco Ferre In The Mood For Love Ulric de Varens Varens essentiel Violette Delicate Avon Bali Bliss Mexx Diversity Next Pink Paradise