Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Blue Carnation Roger & Gallet dla kobiet

Blue Carnation Roger & Gallet dla kobiet

lekko korzenny
Blue Carnation Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Blue Carnation Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia

Blue Carnation marki Roger & Gallet to kwiatowe perfumy dla kobiet. Blue Carnation został wydany w 1937 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak goździk (roślina), anyż, goździk (przyprawa), wanilia i pieprz.

Goździk (roślina) Anyż Goździk (przyprawa) Wanilia Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Carnation by Roger & Gallet.

Blue Carnation Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Blue Carnation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Blue Carnation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Carnation marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Carnation marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Diorissimo Stella McCartney Sheer Stella Escada Tender Light Oriflame Petal Quartz Ocean Pacific Ocean Pacific for Women Gale Hayman Style Yosh Winter Rose Caron Tubereuse Lush Flower Market Yves Rocher Pur Desir de Rose Marilyn Miglin Four White Flowers Jo Wood Organics Tula