Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Bambou Roger & Gallet dla kobiet

Bambou Roger & Gallet dla kobiet

Bambou Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Bambou Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Bambou Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia

Bambou marki Roger & Gallet to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Bambou został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka, pomarańcza i bergamotka; nutami serca są liść figi, liść bambusa i nasturcja; nutami bazy są cedr, piżmo i wetyweria.

Grejpfrut Mandarynka Pomarańcza Bergamotka

Liść figi Liść bambusa Nasturcja

Cedr Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bambou by Roger & Gallet.

Bambou Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Bambou, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Bambou, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bambou marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bambou marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Paco Rabanne Ultraviolet Man Summer Pop L`Occitane en Provence Eau des 4 Voleurs Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme Kenneth Cole Reaction Thermal Lancome Hypnose Homme Eau Fraiche Joop! Joop! Thrill Man Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition Laura Biagiotti Mistero di Roma Uomo Brooks Brothers Black Fleece Jeanne Arthes Rocky Man CnR Create Scorpio for Men