Marki » R S » aromatyczne « Grupy

Rodier pour Homme Rodier dla mężczyzn

Rodier pour Homme Rodier dla mężczyzn

ziołowy

Rodier pour Homme marki Rodier to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Rodier pour Homme został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są bazylia i bergamotka; nutami serca są szałwia i gałka muszkatołowa; nutami bazy są cedr i mech dębowy.

Bazylia Bergamotka

Szałwia Gałka muszkatołowa

Cedr mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rodier pour Homme by Rodier.

Rodier pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rodier Rodier pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rodier Rodier pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rodier pour Homme marki Rodier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rodier pour Homme marki Rodier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Benetton B. Clean Relax Parfums DelRae Eau Illuminee Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail - Fresh Attitude for Men 2008 Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky Molinard Double Fracheur Pour Lui Aubusson Aubusson Man in Blue Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Royal Riesling Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Vetyver & Bergamot Sage Machado Sage Black Phoenix Alchemy Lab Alana Patel Lord`s Jester Demeter Intelligent Nutrients Nurture