Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Eau Legere Rodier dla kobiet

Eau Legere Rodier dla kobiet

Eau Legere marki Rodier to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau Legere został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kwiat bawełny, kwiat mandarynki i różowy oleander; nutą serca jest irys; nutą bazy jest piżmo.

Kwiat bawełny Kwiat mandarynki Różowy oleander

Irys

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Legere by Rodier.

Eau Legere Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rodier Eau Legere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rodier Eau Legere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Legere marki Rodier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Legere marki Rodier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Eau de Parfum Annick Goutal Neroli Badgley Mischka Fleurs de Nuit La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory Histoires de Parfums 1876 Tsi-La Organic Kizes Regency Cosmetics Tawanna Jean Paul Gaultier Classique X Elizabeth Arden 5th Avenue Gold Ann Taylor Possibilities Revlon Fleurs de Jontue Iris de Fete La Bouquetiere Iris Du Ciel