Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Eau Legere Rodier dla kobiet

Eau Legere Rodier dla kobiet

Eau Legere marki Rodier to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau Legere został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kwiat bawełny, kwiat mandarynki i różowy oleander; nutą serca jest irys; nutą bazy jest piżmo.

Kwiat bawełny Kwiat mandarynki Różowy oleander

Irys

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Legere by Rodier.

Eau Legere Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rodier Eau Legere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rodier Eau Legere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Legere marki Rodier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Legere marki Rodier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Opus Oils Burlesque: Starlet Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Elizabeth Taylor Sparkling White Diamonds Faberlic Charme Lollia Imagine Mary Kay Journey Acca Kappa Mimosa Romane Ever Radiant L`Erbolario Caprifoglio Montale Jasmine Full Esteban Angelic Flower Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love