Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Eau Intense Rodier dla mężczyzn

Eau Intense Rodier dla mężczyzn

Eau Intense marki Rodier to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są fiołek i bazylia; nutą serca jest wetyweria; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Fiołek Bazylia

Wetyweria

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Intense by Rodier.

Eau Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rodier Eau Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rodier Eau Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Intense marki Rodier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Intense marki Rodier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Joop! What About Adam Christian Audigier Ed Hardy Men's EDT Montblanc Homme Exceptionnel Montale Sandflowers Christian Dior Dior Homme Sport Odori Iris Lotto Gravity Power for Men Czech & Speake Cuba Victorinox Swiss Army Swiss Army Altitude Tommy Hilfiger Tommy Summer 2010 Laura Biagiotti Mistero di Roma Uomo Jeanne Arthes Rocky Man