Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Eau Intense Rodier dla mężczyzn

Eau Intense Rodier dla mężczyzn

Eau Intense marki Rodier to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są fiołek i bazylia; nutą serca jest wetyweria; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Fiołek Bazylia

Wetyweria

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Intense by Rodier.

Eau Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rodier Eau Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rodier Eau Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Intense marki Rodier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Intense marki Rodier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cucumber Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kalahari Adidas Passion Game La Perla GrigioPerla Hedo White Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne Guepard Guepard for Man Perfumer`s Workshop Samba Star Man Coach Coach for Men Kanøn Kanon for Men Bella Bellissima Perfect Man