Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Tocadilly Rochas dla kobiet

ozonowy
wodny
kokosowy

Tocadilly marki Rochas to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tocadilly został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Sheldrake. Nutami głowy są bez i ogórek; nutami serca są kokos, jaśmin i hiacynt;

Bez Ogórek

Kokos Jaśmin Hiacynt

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tocadilly by Rochas.

Tocadilly Recenzje Perfum

Tocadilly by Rochas 2.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Tocadilly, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Tocadilly, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tocadilly marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tocadilly marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Gardenia Comptoir Sud Pacifique Eau de Naphe Aftelier Boronia Single Solid Paul Smith Paul Smith Floral Roger & Gallet Eau de Lotus Bleu Avon Urban Flowers Paris Il Profvmo Osmo Scents Nymphea Sanrio Hello Kitty Diamond Edition Coty Chanson de Nuit Alta Moda Real Kristen Michele Fleurs Blanches Florascent Aqua Floralis Ylang