Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Tocadilly Rochas dla kobiet

Tocadilly Rochas dla kobiet

ozonowy
wodny

Tocadilly marki Rochas to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tocadilly został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Sheldrake. Nutami głowy są bez i ogórek; nutami serca są kokos, jaśmin i hiacynt;

Bez Ogórek

Kokos Jaśmin Hiacynt

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tocadilly by Rochas.

Tocadilly Recenzje Perfum

KasiaS
KasiaS

Żegnam się dziś z flakonem tego zapomnianego już chyba zapachu to i skrobnę mały nekrolog.
Bzowe mydełko. Dużo więcej napisać się nie da. Otwarcie jest ogórkowe, ale nie na sposób jabłuszka DKNY, to ogórek pudrowy, staroświecki, potem wkracza bez z kokosem i mamy długo trwającą fazę kwiatowego mydełka z odrobiną łodyżkowatej goryczy, zapewne pochodzącej od hiacynta.
Brzmi pewnie nudnawo, ale jest wdzięcznie, lekko i z klasą, to taki zapach dziewczynki z bardzo dobrego domu, wykrochmalonej jasnej sukienki, młodości, wakacji z nostalgiczną nutą. Retro, ale całkowicie świeży i całkiem noszalny. Zbierał komplementy.
Zapach zupełnie inny niż Tocade, ma może jakiś wspólny pudrowo-kwiatowy akord, ale prędzej porównałabym go do pierwszej wersji Acqua di Giò.
Flakon i pudełeczko w seledynowo-liliową kratkę zawsze głośno do mnie wołały z Sephorowej półki i nadal uważam je za śliczne. Moschino to już za dużo kiczu dla mnie, tu jest w sam raz, wesoło, z przymrużeniem oka i inaczej, ale i z odrobiną klasyki.
---
Teraz dopiero spojrzałam na autora, to wiele wyjaśnia. Sheldrake to klasa sama w sobie i to się czuje również w tym prościutkim, bezpretensjonalnym pachnidełku.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Tocadilly, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Tocadilly, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tocadilly marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tocadilly marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Romeo Gigli G Gigli Yardley April Violets Oriflame Freya Prada No4 Fleurs d'Oranger Abercrombie & Fitch 41 Lalique Le Baiser Creed Fleurissimo Jardin de France Jasmine Jardin de France Lavande Carthusia Caprissimo Chloe Eau de Fleurs Neroli Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli