Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Tocadilly Rochas dla kobiet

Tocadilly Rochas dla kobiet

ozonowy
wodny

Tocadilly marki Rochas to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tocadilly został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Sheldrake. Nutami głowy są bez i ogórek; nutami serca są kokos, jaśmin i hiacynt;

Bez Ogórek

Kokos Jaśmin Hiacynt

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tocadilly by Rochas.

Tocadilly Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Tocadilly, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Tocadilly, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tocadilly marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tocadilly marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

HRH Princess Elizabeth E Giorgio Beverly Hills Giorgio L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines Trussardi Trussardi Jeans Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau s.Oliver s.Oliver Hot Edition Women Lili Bermuda Oleander Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2010 L`Occitane en Provence Peony Yardley Lily of the Valley Madonna Nudes 1979 Musical Jeanne Arthes Arthes Essential Rose Damascus