Marki » R S » szyprowo - owocowe « Grupy

Secret de Rochas Rochas dla kobiet

Secret de Rochas Rochas dla kobiet

tropikalny
Secret de Rochas Rochas dla kobiet Filmy
Secret de Rochas Rochas dla kobiet Zdjęcia Secret de Rochas Rochas dla kobiet Zdjęcia

Secret de Rochas marki Rochas to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Secret de Rochas został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Michel Duriez. Nutami głowy są mango, brzoskwinia, marakuja i nuty zielone; nutami serca są osmantus i jaśmin; nutami bazy są mech dębowy, paczula i piżmo.

Mango Brzoskwinia Marakuja Nuty zielone

Osmantus Jaśmin

mech dębowy Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Secret de Rochas by Rochas.

Secret de Rochas Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Secret de Rochas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Secret de Rochas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Secret de Rochas marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Secret de Rochas marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Guerlain Parure Serge Lutens Chypre Rouge Ayala Moriel ArbitRary Badgley Mischka Badgley Mischka By Kilian Liaisons Dangereuses Badgley Mischka Badgley Mischka Couture Parfum d`Empire Eau Suave Lomani AB Spirit Molinard Miss Habanita En Voyage Perfumes Peche noir Galimard Carina Oriflame Enigma Dare to Dream