Marki » R S » szyprowo - owocowe « Grupy

Rochas Soleil Rochas dla kobiet

Rochas Soleil Rochas dla kobiet

Rochas Soleil Rochas dla kobiet Filmy

Rochas Soleil marki Rochas to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Rochas Soleil został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są gruszka, tangeryna i różowy pieprz; nutami serca są tuberoza, kwiat pomarańczy i róża; nutami bazy są paczula, białe drzewa i wanilia.

Gruszka Tangeryna Różowy pieprz

Tuberoza Kwiat pomarańczy Róża

Paczula Białe drzewa Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rochas Soleil by Rochas.

So Fever Her

Rochas Soleil Recenzje Perfum

Nan
Nan

Nigdy jakoś nie przepadałam za perfumami z przewagą owoców. W jakimś sensie jest to w moim przekonaniu pójście na łatwiznę – prawie wszyscy lubimy owoce, jemy je i znamy ich zapach, a jak wiadomo większość z nas lubi najbardziej te piosenki, które już kiedyś słyszała ;) Soleil jest zapachem z przewagą owoców, a mimo to mnie zauroczył. Markę Rochas znam od wieków, jednym z najukochańszych zapachów mojej Mamy było Mystere (genialny szypr, poznałabym go na końcu świata), cenię też inne ich propozycje. Soleil nie ma oczywiście ani klasy, ani ciężaru Mystere, ale mimo to jest zdecydowanie godny uwagi. Pachnie bowiem PROMIENIAMI LETNIEGO SŁOŃCA (naprawdę!), wakacjami, koszem świeżo zerwanych brzoskwiń, gruszek, swobodą i wolnością, jakiej w dorosłym życiu możemy zaznać już tylko podczas urlopu. Nie jest to jednakże w żadnym wypadku letni świeżak, co to to nie. Zapach ma swoją moc i gęstość, którą tak cenię w perfumach i której tak mi brakuje w przeważającej większości zapachów, które współcześnie pojawiają się na rynku. Od ok. 2 lat mam je na swojej wcale-nie-takiej-krótkiej liście i pewnie w końcu dołączy do mojej kolekcji, bo zdecydowanie wart jest tego.

Na koniec muszę się jeszcze odnieść do poniższej - z braku lepszego słowa – recenzji, autorstwa panny Weronique. Przyjdzie bowiem czas, a przyjdzie szybciej niż by się zdawało, kiedy panna Weronique także będzie w wieku 50+. Przekona się wówczas, jako sędziwa matrona, jak miło i sympatycznie czyta się podobne opinie.

Update: widzę, że recenzja, o której mowa wyżej znikła - tym niemniej powyższy passus jednak zostawię nie tknięty - na wszelki wypadek :)

lili-ya
lili-ya

Soleil to słońce po trzykroć: słoneczna nazwa, słoneczny kolor i sam zapach też słoneczny. Soleil pachnie nie tylko słońcem, ale i najpyszniejszą owocową sałatką, jaką do tej pory udało mi się wywąchać z flakonu: gruszki, brzoskwinie, morele i klementynki pokrojone w spore kawałki i polane odrobiną waniliowego sosu. Owoce są tak dojrzałe, że sok kapie po brodzie, lepki i aż gęsty od słodyczy owoców hojnie ogrzanych słońcem, kiedy jeszcze rosły na drzewach. Sałatka ma kolor żółtopomarańczowy (i sam zapach też taki właśnie jest). Najlepiej smakuje jedzona na tarasie, kiedy ciepły wiatr rozwiewa włosy i przynosi zapach kwiatów kwitnących w ogrodzie.
Soleil to zapach słonecznych wakacji, urlopu, dni, kiedy głowa jest lekka, a całe ciało wypełnia uczucie beztroski, bo nic nie muszę, co najwyżej mogę. Jeśli zechcę.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Bardzo ładne, owocowo-kwiatowe, ciepłe, wiosenne perfumy. Po aplikacji są nieco duszne, ale jak się nieco wywietrzą, to przypominają zapach sadu i powietrza latem.
Są słodkie, soczyste, mięsiste. Jak na edt - trwałe. Nie są wybitnie drogie i mają ładny flakon.

Przypominają mi jakiś zapach z dzieciństwa. Pachną jak jakaś moja ulubiona pani przedszkolanka...kojarzą mi się w bezpieczeństwem i beztroską.
Zauroczyłam się nimi, wiosna 2015 należy m.in do nich :)

samsara
samsara

Jeśli soczysta brzoskwinia w syropie to słońce, a porcja bitej śmietany to chmurka, zza której ono wygląda, to tak ten zapach można ochrzcić: soleil. Nie wiedzieć czemu bardziej brzoskwiniowy niż gruszkowy mi się wydaje ten zapach-może połączenie gruszki z mandarynką daje takie wrażenie, ale nie narzekam, bo może to i lepiej. Perfumy kojarzą mi się z latami 90-tymi, kiedy to kompozycje były wielodkładnikowe, gęste i najczęściej jednak kwiatowo-owocowe. Rochas to ciepła woń z klasą. Brzoskwinie w puszce z bitą śmietaną okraszone tuberozą i deliktną drzewną poświatą. Łapka w górę! Na moim nadgarstku przypominają nieco Venezię Laury Biagotti, ale o mniejszym stężeniu.

amanda
amanda

Spodobała mi się cena za sporą pojemność oraz opinie, więc zaryzykowałm i nie żałuję.
Jedno jest pewne szypru żadnego w nim nie ma.
Jest za to ciepły przyjemny zapach z delikatną lekko słodką gruszką, tangeryną i subtelnie pachnącą różyczką.
Ogólnie zapach jest bardzo lekki i uniwersalny.

gugusia
gugusia

Piękny, kobiecy zapach z dominującą nutą gruszki i tuberozy! Kolejna udana pozycja marki Rochas :)
Przepięknie wywarzony, wręcz kremowy. Otula... W sam raz na jesienne wieczory. Jestem zachwycona!
Bardzo podobny do Sensations Jil Sander.
Flakonik - ładny.
Trwałość - ok 2 h
Projekcja - raczej bliskoskórny.

Rochas Soleil by Rochas 3.19 out of 5 based on 28 ratings and 6 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Rochas Soleil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Rochas Soleil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rochas Soleil marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rochas Soleil marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Amethyst Laura Biagiotti Roma Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Montblanc Femme de Montblanc Yves Saint Laurent Baby Doll Lolita Lempicka Si Lolita Moschino Couture! Torrente L`Or de Torrente Dolce&Gabbana L`eau The One Lacoste Lacoste Pour Femme Donna Karan Black Cashmere Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Lalique Perles De Lalique Alexander McQueen My Queen Jesus Del Pozo Ambar Moschino Glamour Yves Rocher Naturelle Hermes L’Ambre des Merveilles Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Kenzo Kenzo Amour