Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme Rochas dla mężczyzn

Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme Rochas dla mężczyzn

wodny
Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme Rochas dla mężczyzn Zdjęcia

Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme marki Rochas to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, cytryna, bergamotka, tangeryna i kardamon; nutami serca są melon, fiołek i lilia wodna; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Gałka muszkatołowa Cytryna Bergamotka Tangeryna Kardamon

Melon Fiołek Lilia wodna

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme by Rochas.

Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Banana Republic Black Walnut Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Pino Silvestre Pino Fifty Salvatore Ferragamo Incanto Essential Pour Homme Fragonard Vetyver Puma Flowing Free Man Lalique Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water Smell Bent Pere Noel Coward Parfumerie Generale Bois Naufrage Oriflame Midsummer Man Novaya Zarya Sasha