Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Reflets d'Eau de Rochas Rochas dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 3

aldehydowy
Reflets d'Eau de Rochas Rochas dla kobiet Zdjęcia

Reflets d'Eau de Rochas marki Rochas to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Reflets d'Eau de Rochas został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są aldehydy, pomarańcza, tangeryna i cytryna; nutami serca są piwonia, róża i cyklamen; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Aldehydy Pomarańcza Tangeryna Cytryna

Piwonia Róża Cyklamen

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reflets d'Eau de Rochas by Rochas.

Reflets d'Eau de Rochas Recenzje Perfum

patetico
patetico

Znakomita propozycja na upalne lato.
Reflets d'Eau to soczysty koktajl z piwonią w roli głównej.
Miks kwiatów i owoców cytrusowych z wyeksponowaną, dojrzałą cytryną przyjemnie orzeźwia i doskonale sprawdza się w wysokich temperaturach.
Aldehydy dodają mu przestrzeni i trawiasto-ziołowej nuty.
Zapach jest świeży, radosny, wakacyjny, na słoneczną pogodę.
Taki z gatunku 'odskocznia od ciężkiego kalibru'.
Rzadko noszę takie zapachy, musi być gorąco, a akurat zbliża się taki czas.
Czasem łapię się na tym, że w parną pogodę nie znajduję w swoich zasobach odpowiednich perfum.
Ale ratunkiem są wtedy odlewki od przyjaciół z forum:), które zagościły u mnie w drodze wymiany.
Nagle okazuje się, że są zapachy takie jak ten i już nie muszę się martwić czym się wyperfumuję do lnianej sukienki w trzydziestostopniowym upale.
A że Reflets d'Eau dostałam od osoby, którą szczególnie lubię, będę go nosić z wielką przyjemnością.
Kategoria kwiatowo-cytrusowa.
Zaskakująco dobra trwałość i projekcja przy jednoczesnej lekkości nut.
Polecam na piękną pogodę:)

Tam
Tam

Obudź się! wołają i rzeczywiście zimą stawiają na nogi :) Są doskonałe, gdy trzeba dodać sobie energii i wyrwać się z zimowych ciepłych kokonów wanilii, cynamonu i miodowo-ulepnych klimatów, w które tak chętnie się wówczas zawijam.

To także doskonała propozycja na wiosnę, gdy z utęsknieniem czekamy już na zieloności i latem, w upały,jako miło chłodzący i orzeźwiający eliksir.
Słowem, na półce stać musi rok cały na straży mojego dobrego samopoczucia.

Gdy je odkryłam przestałam poszukiwać letnich cytrusów z ziołami (tak, jakieś zioła mi się w bazie plączą, choć w składzie ich nie wykazano)
W tej pięknej, eleganckiej butelce w starym stylu mam (niemal) wszystko, czego szukałam w tej grupie.

Bywa, że trwa pojedynek pomiędzy Reflets
a starszą siostrą - Eau de Rochas, bo obie wody darzę podobnym sentymentem.
Dobra robota Rochas!

elczyk
elczyk

Świetna kompozycja na lato, dla lubiących klimaty cytrusowo-kwiatowe. Dostałam odlewkę od blueberry :) i od razu zapragnęłam więcej. Bardzo trwały i dość przestrzenny. Zaledwie lekko słodki. Oj, chyba się pokochamy na długo.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Reflets d'Eau de Rochas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Reflets d'Eau de Rochas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reflets d'Eau de Rochas marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reflets d'Eau de Rochas marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Premier jour Rochas Eau de Rochas Lalique Amethyst Rochas Eau Sensuelle Guy Laroche Fidji Isabella Rossellini Manifesto Gloria Vanderbilt Vanderbilt Lanvin Arpege Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Chanel Allure Homme Edition Blanche Yves Saint Laurent La Collection Pour Homme Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Chanel Egoiste Platinum Hermes Equipage Marc Jacobs Oh Lola! Sunsheer Max Mara Max Mara Silk Touch Blumarine Bellissima Acqua di Primavera Christian Dior Eau Sauvage Baldessarini Ambré Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette