Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Poupee Rochas dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 5

tuberozowy
Poupee Rochas dla kobiet Zdjęcia Poupee Rochas dla kobiet Zdjęcia

Poupee marki Rochas to kwiatowe perfumy dla kobiet. Poupee został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Nutami głowy są ananas i kwiat pomarańczy; nutami serca są gałka muszkatołowa, tuberoza, gardenia, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i benzoes.

Ananas Kwiat pomarańczy

Gałka muszkatołowa Tuberoza Gardenia Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Ambra Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Poupee by Rochas.

Poupee Recenzje Perfum

Przyjemny, ale nudny zapach. Sporo kwiatów, czerwonych owoców i bardzo wyraźna nuta kokosowej tuberozy.

Zapach jakich tysiące.

moly
moly

Według mnie ten zapach jest postmodernistyczny. Trudno go traktować poważnie, a kiedy przymruży się oko, jest niezwykły. Kiedy chciałabym udawać dziewczynkę w plisowanej spódniczce, na pewno chętnie bym go nosiła ;) Jest czarująco niedosłowny. Najintensywniej na początku czuję gardenię i ananas i to chyba one tworzą aurę pensjonarki. Za krótko testuję, aby ocenić trwałość, ale zanosi się na długie noszenie, bardzo intensywne pachnidło. Warto wypróbować, na pewno, Poup'ee nie ulatnia się szybko, jest ciekawy i radosny.

Seth
Seth

Wybitna i z tradycjami marka, która zdążyła przyzwyczaić do mocnych, ciężkich i orientalnych zapachów, tym razem zaskakuje prezentując nowoczesną kompozycję skierowaną do młodych kobiet. Niebanalnie świeżej, kwiatowo-owocowej kompozycji bliżej w moim przekonaniu rose fonce, aniżeli poup'ee. Na skórze mojej żony rozpoczyna się specyficznie świeżym i soczystym akordem owocowym, rozkwitając dość szybko bukietem kwiatów – z wyraźnie zaznaczonym jaśminem – wybrzmiewającym na końcu upadłą różą, tworzącą z miękką sandałowo-żywiczną bazą, bardzo charakterystyczną chociaż cichą i lekko syntetyczną aurę. Nie jest to zapach słodziutki, leciutki i typowo kwiatuszkowy dla przesympatycznej dziewczyny, raczej dla świadomej i wcale nie niewinnej lolity, która używa go nie dlatego, że go lubi, ale dlatego, że chce osiągnąć zamierzony cel. Zresztą nie wiem, czy mogę go polubić, owszem jest niebanalny… I dla mnie to wszystko! Zapach o umiarkowanej projekcji i niezłej trwałości, jedynie na niezobowiązujące okazje: wiosna/lato. W skali (1-6): za kompozycję - 3; oryginalność - 4; intensywność - 4; trwałość - 4. Ocen końcowa: 3,75.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Poupee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Poupee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Poupee marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Poupee marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montblanc Femme de Montblanc Priscilla Presley Indian Summer Cacharel Eden Princesse Marina De Bourbon A La Francaise Roccobarocco Mouse Mario Valentino Eau D'Essence Lancome Aroma Tonic Houbigant Demi-Jour Escada Escada Sport  Country Weekend S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Salvador Dali Dalissime Givenchy Ange ou Demon Tendre Cacharel Noa Ghost Ghost Avon Far Away Exotic Yves Rocher Pur Desir de Mimosa La Perla La Perla Cacharel Eau de Eden Elizabeth Arden Splendor