Marki » R S » orientalne « Grupy

Mystere Rochas dla kobiet

Mystere Rochas dla kobiet

Mystere Rochas dla kobiet Filmy
Mystere Rochas dla kobiet Zdjęcia Mystere Rochas dla kobiet Zdjęcia

Mystere marki Rochas to orientalne perfumy dla kobiet. Mystere został wydany w 1978 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nicolas Mamounas. Nutami głowy są kolendra, galbanum i hiacynt; nutami serca są rozmaryn, goździk (roślina), tuberoza, fiołek, korzeń irysa, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i narcyz; nutami bazy są styraks, cyprys, paczula, piżmo, cywet, mech dębowy i cedr.

Kolendra Galbanum Hiacynt

Rozmaryn Goździk (roślina) Tuberoza Fiołek Korzeń irysa Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Narcyz

Styraks Cyprys Paczula Piżmo Cywet mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mystere by Rochas.

Paloma Picasso

Mystere Recenzje Perfum

agusia12321
agusia12321

Zdecydowanie szyprowe.
Wyczuwam w nich mech, który uwielbiam.
Cywet i galbanum dodają zapachowi pewnego rodzaju szorstkości, mocy i intensywności. Bardzo przypominają mi Chique Yardley (starą wersję).
Mocne, wytrawne, dla mnie pyszne w perfumeryjnym rozumowaniu oczywiście.

patetico
patetico

Mystere to wspaniały klasyk i wielka miłość wielbicieli klasycznych, ekstremalnych szyprów.
Przygoda z tymi perfumami to zanurzenie w ciemną, wielowiekową zieloność drzew.
To zagubienie w "stumilowym lesie":), kiedy mamy nadzieję, że nie zbłądziliśmy z utartej ścieżki i mrok nie zastanie nas w wilgotnych ostępach.
"Mech jest peruką kamienia" - pisał Ramon Gomez de la Serna, a czym jest tutaj?
W lesie, w którym się zanurzamy coraz głębiej dominuje jego mocny aromat, a stare drzewa zdają się być w niego przebrane jak w szatę rytualną.
Potężne cedry i cyprysy falują spokojnie, ale wpuszczają mało światła potęgując wrażenie tajemnicy.
Gubiąc się w mroku trafiamy na niebezpieczne, zwierzęce terytoria.
Cywet i piżmo brzmią brudno i surowo, dodają drzewnym nutom animalistycznej pikanterii.
Prastara leśna przestrzeń zdaje się ciągnąć w nieskończoność.
Jeśli ktoś kocha mech w perfumach, powinien obowiązkowo sięgnąć po starą wersję Mystere, którą tu opisuję, znajdzie wówczas niezmierzone, pokryte nim obszary.
Dotknie krainy leśnych, bajkowych stworów.
To ten wspaniały mech sprzed kastracji przez organizację IFRA, z jego czarodziejskim aspektem.
Mech z mroczną wilgocią, śladem igieł i drzewnej kory, minerałów i żyjątek.
Z niemal namacalną miękkością.
Próżno go szukać we współczesnych perfumach.
Kwiaty wydają się tu ginąć, bardziej można wyczuć te 'szczypiące' - goździka, hiacynta, narcyza, ale dla mnie pachną bardzo dziko, dokładnie tak, jakby ktoś je zasadził w poszyciu leśnym.
Ciekawostką jest to, że zapach reklamowała młodziutka Sharon Stone widoczna na filmiku powyżej.
Zdecydowanie szyprowo-drzewna kategoria.
Znakomita trwałość i spora projekcja.
Polecam tym, co kochają stare drzewa:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Mystere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Mystere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mystere marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mystere marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Balenciaga Paris Krizia Krazy Krizia Fendi Fendi Theorema Christian Dior Poison Estée Lauder Knowing Givenchy Ysatis Chanel Chanel N°19 Lanvin Arpege Lancome Tresor Guerlain Shalimar Giorgio Armani Acqua di Gio Jean Patou Joy Lancome Magie Noire Paloma Picasso Paloma Picasso Gres Cabotine Aramis Aramis Devin Worth Je Reviens Rochas Byzance Yves Saint Laurent Kouros Gucci Flora by Gucci Eau de Parfum