Marki » R S » aromatyczno - fougere « Grupy

Moustache Rochas dla mężczyzn

Moustache Rochas dla mężczyzn

Moustache marki Rochas to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Moustache został wydany w 1948 roku. Moustache stworzyli Edmond Roudnitska i Theresa Roudnitska. Nutami głowy są lawenda, bazylia, werbena cytrynowa, petitgrain, bergamotka i cytryna; nutami serca są miód, goździk (roślina), jaśmin, róża i geranium; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo, mech dębowy, wanilia i cedr.

Lawenda Bazylia Werbena cytrynowa Petitgrain Bergamotka Cytryna

Miód Goździk (roślina) Jaśmin Róża Geranium

Fasolka tonka Ambra Piżmo mech dębowy Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moustache by Rochas.

Moustache Recenzje Perfum

artplast
artplast

W tej kompozycji czuć wyraźnie dłoń Państwa Roudnitska. Bez sprawdzenia nie da się sobie wyobrazić tego zapachu po opisie, jest bardzo skomplikowany i jednocześnie intrygujący. To niczym jak ubogacona w szeroki bukiet składników woda kolońska.

Moustache by Rochas 4.00 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Moustache, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Moustache, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moustache marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moustache marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Kouros Yves Saint Laurent Opium Cerruti 1881 Men Chanel Chanel N°19 Guy Laroche Drakkar Noir Antonio Puig Quorum Christian Dior Eau Sauvage Pino Silvestre Pino Silvestre Original Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Loewe Esencia pour Homme Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme Hermes Voyage d`Hermes Aramis Aramis Devin Givenchy Givenchy III Worth Je Reviens Rochas Mystere Giorgio Beverly Hills Giorgio Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Pierre Balmain Vent Vert Estée Lauder Knowing