Marki » R S » orientalno - fougere « Grupy

Monsieur Rochas Rochas dla mężczyzn

Monsieur Rochas Rochas dla mężczyzn

Monsieur Rochas Rochas dla mężczyzn Filmy
Monsieur Rochas Rochas dla mężczyzn Zdjęcia

Monsieur Rochas marki Rochas to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Monsieur Rochas został wydany w 1969 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Guy Robert. Nutami głowy są rumianek, lawenda, szałwia muszkatołowa, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), galbanum, wetyweria, cedr, geranium i kardamon; nutami bazy są fasolka tonka, paczula, piżmo i mech dębowy.

Rumianek Lawenda Szałwia muszkatołowa Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Galbanum Wetyweria Cedr Geranium Kardamon

Fasolka tonka Paczula Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Monsieur Rochas by Rochas.

Monsieur Rochas Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Monsieur Rochas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Monsieur Rochas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Monsieur Rochas marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Monsieur Rochas marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night for Men Hermes Hermessence Brin de Reglisse Bijan Bijan Men Accord Parfait Ambre & Lavande Gap Lavander Tea No.362 Nobile 1942 Aqua Nobile Mark Buxton Around Midnight Ineke Field Notes From Paris Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente Azzaro Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux