Marki » R S » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Madame Rochas 2013 Rochas dla kobiet

Madame Rochas 2013 Rochas dla kobiet

Miałem: 1

aldehydowy

Madame Rochas 2013 marki Rochas to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Madame Rochas 2013 został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są konwalia, neroli i aldehydy; nutami serca są jaśmin i róża bułgarska; nutami bazy są drzewo sandałowe i irys.

Konwalia Neroli Aldehydy

Jaśmin Róża bułgarska

Drzewo sandałowe Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Madame Rochas 2013 by Rochas.

Madame Rochas 2013 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Madame Rochas 2013, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Madame Rochas 2013, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Madame Rochas 2013 marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Madame Rochas 2013 marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Lanvin Arpege Gianfranco Ferre Ferre by Ferre Bill Blass Amazing Pierre Cardin Ophelie ID Parfums Le Secret de la Rose Evyan White Shoulders O Boticario Nativa Spa  Rose + Cassis Tonatto Profumi Flor D'Arancio Novaya Zarya Or des Scythes Genny Genny Shine Carven Robe d'Un Soir Naj-Oleari Naj-Oleari