Marki » R S » « Grupy

Macassar Rochas dla mężczyzn

ziołowy
skórzany
Macassar Rochas dla mężczyzn Zdjęcia Macassar Rochas dla mężczyzn Zdjęcia

Macassar marki Rochas to perfumy dla mężczyzn. Macassar został wydany w 1980 roku. Macassar stworzyli Nicolas Mamounas i Roger Pellegrino. Nutami głowy są dzięgiel, nuty owocowe, nuty zielone, bergamotka i igły sosnowe; nutami serca są goździk (roślina), paczula, jaśmin, wetyweria, cedr i geranium; nutami bazy są skóra, ambra, piżmo, kokos i mech dębowy.

Dzięgiel Nuty owocowe Nuty zielone Bergamotka Igły sosnowe

Goździk (roślina) Paczula Jaśmin Wetyweria Cedr Geranium

Skóra Ambra Piżmo Kokos mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Macassar by Rochas.

Macassar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Macassar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Macassar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Macassar marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Macassar marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sonia Rykiel Belle en Rykiel Eau de Toillete Etat Libre d`Orange Vraie Blonde Paul Sebastian Design for Men Slava Zaitsev Autenthic Maroussia Krizia Teatro Alla Scala Hugo Boss Boss In Motion White Ulric de Varens Varens Original African Queen Otto Kern Spring Edition Woman Demeter Fragrance Jelly Belly Wild Blackberry Peach Cobbler NafNaf Fashion Instinct Tommy Hilfiger Loud for Him IKKS IKKS Young Man