Marki » R S » « Grupy

Macassar Rochas dla mężczyzn

ziołowy
skórzany
Macassar Rochas dla mężczyzn Zdjęcia Macassar Rochas dla mężczyzn Zdjęcia

Macassar marki Rochas to perfumy dla mężczyzn. Macassar został wydany w 1980 roku. Macassar stworzyli Nicolas Mamounas i Roger Pellegrino. Nutami głowy są dzięgiel, nuty owocowe, nuty zielone, bergamotka i igły sosnowe; nutami serca są goździk (roślina), paczula, jaśmin, wetyweria, cedr i geranium; nutami bazy są skóra, ambra, piżmo, kokos i mech dębowy.

Dzięgiel Nuty owocowe Nuty zielone Bergamotka Igły sosnowe

Goździk (roślina) Paczula Jaśmin Wetyweria Cedr Geranium

Skóra Ambra Piżmo Kokos mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Macassar by Rochas.

Macassar Recenzje Perfum

Macassar by Rochas 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Macassar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Macassar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Macassar marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Macassar marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
s.Oliver s.Oliver City Beach Men Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2008 Victoria`s Secret Sexy Sparkle Sweet Magnolia Rosario Flores Almas Royal Copenhagen Royal Copenhagen Musk Zirh Zirh Joop! Joop! Go Electric Heat John Varvatos Rock Volume One Essentially Me Trade Wind Comme des Garcons Standard Andrea Maack Smart Ajmal Lure for Him