Marki » R S » orientalne « Grupy

Lumiere Original Rochas dla kobiet

Lumiere Original Rochas dla kobiet

Miałem: 1

Lumiere Original Rochas dla kobiet Zdjęcia

Lumiere Original marki Rochas to orientalne perfumy dla kobiet. Lumiere Original został wydany w 1984 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nicolas Mamounas. Nutami głowy są aldehydy, kwiat pomarańczy, zielone liście, fiołek, nuty owocowe i bergamotka; nutami serca są wiciokrzew, tuberoza, korzeń irysa, jaśmin, hiacynt, ylang-ylang, konwalia, róża i narcyz; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Aldehydy Kwiat pomarańczy Zielone liście Fiołek Nuty owocowe Bergamotka

Wiciokrzew Tuberoza Korzeń irysa Jaśmin Hiacynt Ylang-ylang Konwalia Róża Narcyz

Drzewo sandałowe Piżmo Mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lumiere Original by Rochas.

Lumiere Original Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Lumiere Original, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Lumiere Original, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lumiere Original marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lumiere Original marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Paloma Picasso Minotaure Revlon Ciara Ayala Moriel Gigi Guerlain Spiritueuse Double Vanille La Maison de la Vanille Vanille Givree de Antilles Bijan DNA for Men Al Haramain Perfumes Attar Al Kaaba Creed Royal Delight Antonio Banderas Spirit VIP for Men Ava Luxe Madame X The Different Company Oriental Lounge Tesori d`Oriente Hammam