Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Lumiere Rochas dla kobiet

Lumiere Rochas dla kobiet

Lumiere Rochas dla kobiet Filmy
Lumiere Rochas dla kobiet Zdjęcia Lumiere Rochas dla kobiet Zdjęcia

Lumiere marki Rochas to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lumiere został wydany w 1984 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są aldehydy, bergamotka, neroli i fiołek; nutami serca są wiciokrzew, hiacynt, jaśmin, konwalia, irys, róża, tuberoza i ylang-ylang; nutami bazy są cedr, wetyweria, fasolka tonka i wanilia.

Aldehydy Bergamotka Neroli Fiołek

Wiciokrzew Hiacynt Jaśmin Konwalia Irys Róża Tuberoza Ylang-ylang

Cedr Wetyweria Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lumiere by Rochas.

Ghost
Ce Soir Ou Jamais

Lumiere Recenzje Perfum

esk10
esk10

To moje pierwsze kobiece- nie młodzieńcze już zauroczenie.

To był pierwszy zapach po przaśnym socjaliźme, który mną wstrząsnął. Po latach "byc może" i kurary wreszcie coś co jest kwiatowe, jest słodkie ale ma pazury, ma coś nieobliczalnego. Właśnie jakieś światło, jakąś iluminację......jakąś głębię.

Zapewne nie są to łatwe perfumy i nie dla każdego ale na pewno piekne, kobiece dla kobiet silnych, właśnie z takim światłem, ideą ... to z nimi otwierałam swój pierwszy biznes.... no i udało się.:)

Może to jakiś sposób na powodzenie w biznesie ?

gardenia
gardenia

Lumiere spowodowało u mnie od razu efekt :"WOW"!
Bardzo ciekawe ujęcie róży, która raz to pojawia się, a raz znika spod wielu innych ciekawych składników.
Zapach jest żywy, przeplata się jak warkocz, a to zapachnie drapiącą bergamotką, a to słodką wanilią, przewija się też tutaj temat lasu, ciemnego, w cieniu, to na pewno zasługa fiołka, który wraz z irysem w trakcie rozwoju perfum zamienia Lumiere w luksusowy puder do ciała. Wyczuwam też kwiaty konkretne, narkotyczne, świdrujace w nosie, zapewne to sprawka hiacynta, jaśminu, konwalii i tuberozy, dochodzą tu jeszcze inne elementy, wszystko jednak jest doskonale wymieszane i tworzy głównie pudrowy zapach z akcentem na cytrynową ostrą bergamotkę i wetywerię, które jak ramy obrazu okalają mocny w wyrazie kwiatowy bukiet. Głębi i ciepła dodaje wanilia, a fasolka tonka czyni Lumiere gładkim i miękkim jak aksamit.
Mogę na koniec powtórzyć: niezwykle intrygujący zapach, z bogactwem nut, pełen przeciwieństw: ciepły,miękii, waniliowy, a jednak cytrynowy, trochę ostry i świeży.
Myślę, że Lumiere mogą być odbierane różnie, zarówno bardzo negatywnie, jak i pozytywnie, dla mnie to bardzo ciekawe perfumy, które chętnie wpisuję na listę moich chciejstw. Radzę jednak przetestować przed nabyciem, to zapach nietuzinkowy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Lumiere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Lumiere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lumiere marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lumiere marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Gucci Gucci Eau de Parfum II Cacharel Anais Anais Fendi Palazzo Boucheron Trouble Ghost Ghost Roberto Cavalli Acqua Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Tom Ford Sahara Noir Yves Saint Laurent Manifesto Yves Saint Laurent Cinema Fendi Fendi Theorema Etat Libre d`Orange True Lust Rayon Violet De Ses Yeux Yves Rocher Accord Chic Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Giorgio Armani Armani Code for Women Penhaligon`s LP No:9 Molinard Habanita L'Esprit Yves Saint Laurent Nu