Marki » R S » drzewno - szyprowe « Grupy

Lui Rochas Rochas dla mężczyzn

Lui Rochas Rochas dla mężczyzn

Lui Rochas Rochas dla mężczyzn Filmy
Lui Rochas Rochas dla mężczyzn Zdjęcia

Lui Rochas marki Rochas to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Lui Rochas został wydany w 2003 roku. Lui Rochas stworzyli Michel Almairac i Amandine Marie. Nutami głowy są cytryna i neroli; nutą serca jest cedr; nutami bazy są paczula, wanilia i ambra.

Cytryna Neroli

Cedr

Paczula Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lui Rochas by Rochas.

Lui Rochas Recenzje Perfum

Robert z Barcina
Robert z Barcina

Roq,swięta racja-to piekny i nie spotykany juz zapach.
To znaczy spotykany,ale ceny kosmiczne.
Minimalizm składników,a zapach przepiekny i seksowny.

Roq
Roq

Tak cholernie opisać ten zapach, że ręce opadają. Jest tak inny od wszystkiego co znam, że zdecydowałem się napisać tę recenzję tylko po to, żeby przekazać proste przesłanie - jeśli kiedykolwiek zobaczycie ten piękny flakon, i akurat szukacie męskiej, eleganckiej, nowoczesnej, seksownej i jednocześnie trwałej wody, bierzcie LUI w ciemno. Na moją odpowiedzialność, a w rewanżu możecie postawić moje popiersie w ogrodzie.
Niech nie zwiedzie was troszkę dziwny początkowy akord, bo za kilkanaście minut i aż do bardzo powolnej jego śmierci na skórze, będziecie obcować z czymś niezwykle wyrafinowanym i cholernie seksownym. Nie jest przesadnie kadzidlany ani przesadnie słodki i ma spory power. Nie wyobrażam sobie kobiety, której nie podobałby się ten zapach na facecie. Chyba, że jest to kobieta w typie Beaty Kempy.
Jednego tylko pojąć nie mogę. Dlaczego teraz tak cholernie ciężko go dostać??? Została mi resztka na dnie i muszę go dozować, jak heroinę.
Rochas! Puknij się w czoło, przestań produkować gnioty typu Desir i wznów produkcję LUI, bo stworzyłeś coś, co nie udało się ani Chanel ani Dior...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Lui Rochas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Lui Rochas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lui Rochas marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lui Rochas marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Eau de Parfum Christian Lacroix Tumulte pour Homme Yves Saint Laurent M7 Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Givenchy Pi Gucci Gucci pour Homme Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Bvlgari Bvlgari Extreme Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Lalique Encre Noire Loewe Loewe 7 Prada Prada Amber Pour Homme Intense Hermes Terre d'Hermes Bvlgari Black Christian Dior Dior Homme Intense Zirh Ikon Bentley Bentley for Men Chanel Allure Pour Homme Serge Lutens Fille en Aiguilles Azzaro Visit For Men