Marki » R S » skórzane « Grupy

Globe Rochas dla mężczyzn

Globe Rochas dla mężczyzn

Globe Rochas dla mężczyzn Zdjęcia Globe Rochas dla mężczyzn Zdjęcia Globe Rochas dla mężczyzn Zdjęcia

Globe marki Rochas to skórzane perfumy dla mężczyzn. Globe został wydany w 1991 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nicolas Mamounas. Nutami głowy są dzięgiel, kminek, kolendra, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), jodła, jaśmin, kminek, konwalia, róża i geranium; nutami bazy są labdanum, skóra, drzewo sandałowe, paczula, piżmo, wetyweria i cedr.

Dzięgiel Kminek Kolendra Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Jodła Jaśmin Kminek Konwalia Róża Geranium

Labdanum Skóra Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Globe by Rochas.

Globe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Globe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Globe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Globe marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Globe marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Givenchy Gentleman Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Bentley Bentley for Men Intense Guerlain Habit Rouge Eau de Parfum Michael Kors Michael for Men Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Moschino Uomo? Pierre Balmain Carbone de Balmain Calvin Klein Obsession for Men Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme Azzaro Azzaro Pour Homme L'Eau Christian Dior Eau Sauvage Extreme Christian Dior Dior Homme Parfum Guy Laroche Drakkar Noir Azzaro Azzaro pour Homme Montale Red Vetyver Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Hermes Voyage d`Hermes