Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

Fleur d`Eau Rochas dla kobiet

wodny
ozonowy
Fleur d`Eau Rochas dla kobiet Zdjęcia Fleur d`Eau Rochas dla kobiet Zdjęcia

Fleur d`Eau marki Rochas to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Fleur d`Eau został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są morela, czarna porzeczka i melon; nutami serca są mimoza, hiacynt wodny, heliotrop, konwalia, lotos i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i wetyweria.

Morela Czarna porzeczka Melon

Mimoza Hiacynt wodny Heliotrop Konwalia Lotos Róża

Drzewo sandałowe Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur d`Eau by Rochas.

Fleur d`Eau Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Już dawno chciałam przetestować Fleur d'Eau, mimo nieatrakcyjnych dla mnie nut - ta buteleczka jest taka eteryczna i romantyczna ...

Zapach, jak się spodziewałam, nie podoba mi się.
To w zasadzie typowa kwiatowo-wodna i dla mnie bardzo nudna kompozycja. To, co ją wyróżnia wśród innych wodnych, to wyraźna nuta moreli. Oprócz tego - to co zwykle w wodzie: wodne kwiaty, melon, kilka pływających patyczków.

1996 rok to był idealny czas dla tego zapachu.
Teraz wydaje się przebrzmiały i mało oryginalny.

Fleur d`Eau by Rochas 3.50 out of 5 based on 12 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Fleur d`Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Fleur d`Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur d`Eau marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur d`Eau marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Envy Donna Karan Black Cashmere Kenzo Le Monde Est Beau Givenchy Organza Hermes Elixir des Merveilles Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Lalique Perles De Lalique Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Hermes Un Jardin Sur Le Nil Cartier Le Baiser Du Dragon Serge Lutens Fille en Aiguilles Chanel Allure Sensuelle Christian Dior Poison Tendre Christian Dior Poison Calvin Klein Eternity Boucheron Jaipur Prada Infusion d'Iris Hermes Eau des Merveilles Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Givenchy Amarige Mariage