Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

Fleur d`Eau Rochas dla kobiet

wodny
ozonowy
Fleur d`Eau Rochas dla kobiet Zdjęcia Fleur d`Eau Rochas dla kobiet Zdjęcia

Fleur d`Eau marki Rochas to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Fleur d`Eau został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są morela, czarna porzeczka i melon; nutami serca są mimoza, hiacynt wodny, heliotrop, konwalia, lotos i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i wetyweria.

Morela Czarna porzeczka Melon

Mimoza Hiacynt wodny Heliotrop Konwalia Lotos Róża

Drzewo sandałowe Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur d`Eau by Rochas.

Ciel Pour Femme

Fleur d`Eau Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Już dawno chciałam przetestować Fleur d'Eau, mimo nieatrakcyjnych dla mnie nut - ta buteleczka jest taka eteryczna i romantyczna ...

Zapach, jak się spodziewałam, nie podoba mi się.
To w zasadzie typowa kwiatowo-wodna i dla mnie bardzo nudna kompozycja. To, co ją wyróżnia wśród innych wodnych, to wyraźna nuta moreli. Oprócz tego - to co zwykle w wodzie: wodne kwiaty, melon, kilka pływających patyczków.

1996 rok to był idealny czas dla tego zapachu.
Teraz wydaje się przebrzmiały i mało oryginalny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Fleur d`Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Fleur d`Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur d`Eau marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur d`Eau marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Envy Prada Infusion d'Iris Hermes Elixir des Merveilles Givenchy Organza Serge Lutens Fille en Aiguilles Hermes Eau des Merveilles Chanel Allure Sensuelle Givenchy Amarige Mariage Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Serge Lutens Ambre Sultan Calvin Klein Eternity Bottega Veneta Bottega Veneta Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Kenzo Le Monde Est Beau Menard L'eau de Kasaneka Donna Karan Black Cashmere Laura Biagiotti Venezia Annayake Miyako Gucci Gucci Eau de Parfum