Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Femme Rochas 2013 Rochas dla kobiet

Femme Rochas 2013 Rochas dla kobiet

Femme Rochas 2013 Rochas dla kobiet Filmy

Femme Rochas 2013 marki Rochas to kwiatowe perfumy dla kobiet. Femme Rochas 2013 został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, brzoskwinia i Śliwka; nutami serca są jaśmin, róża bułgarska i kmin; nutami bazy są paczula, wanilia i mech dębowy.

Bergamotka Brzoskwinia Śliwka

Jaśmin Róża bułgarska Kmin

Paczula Wanilia mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Femme Rochas 2013 by Rochas.

Femme Rochas 2013 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Femme Rochas 2013, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Femme Rochas 2013, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Femme Rochas 2013 marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Femme Rochas 2013 marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Limited Red Edition Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais Revlon Charlie Blue Kenzo Parfum d`Ete Carolina Herrera 212 On Ice 2009 Stella McCartney Stella in Two Peony James Heeley Ophelia JoAnne Bassett Camille Avon 5th Avenue Bourjois Evasion Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorama The Body Shop Dreams Unlimited