Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Femme Rochas 2013 Rochas dla kobiet

Femme Rochas 2013 Rochas dla kobiet

Femme Rochas 2013 Rochas dla kobiet Filmy

Femme Rochas 2013 marki Rochas to kwiatowe perfumy dla kobiet. Femme Rochas 2013 został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, brzoskwinia i Śliwka; nutami serca są jaśmin, róża bułgarska i kmin; nutami bazy są paczula, wanilia i mech dębowy.

Bergamotka Brzoskwinia Śliwka

Jaśmin Róża bułgarska Kmin

Paczula Wanilia mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Femme Rochas 2013 by Rochas.

Femme Rochas 2013 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Femme Rochas 2013, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Femme Rochas 2013, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Femme Rochas 2013 marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Femme Rochas 2013 marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006 Annick Goutal Le Jasmin Montale Sunset Flowers Mary Kay Belara Parfums Berdoues Violette Cherie Pacifica Egyptian Bergamot Rose Les Parfums de Rosine Parfums Rose Oriflame Miss O Club Prive JoAnne Bassett Le Voyage Susanne Lang Sula Stiletto Musk Faith Hill True La Bouquetiere Muguet