Marki » R S » « Grupy

Eau de Rochas Homme Rochas dla mężczyzn

Eau de Rochas Homme Rochas dla mężczyzn

Eau de Rochas Homme Rochas dla mężczyzn Zdjęcia Eau de Rochas Homme Rochas dla mężczyzn Zdjęcia Eau de Rochas Homme Rochas dla mężczyzn Zdjęcia

Eau de Rochas Homme marki Rochas to perfumy dla mężczyzn. Eau de Rochas Homme został wydany w 1993 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nicolas Mamounas. Nutami głowy są aldehydy, lima, mandarynka, bazylia, werbena cytrynowa, bergamotka i cytryna; nutami serca są kolendra, goździk (roślina), fiołek, frezja, jaśmin, konwalia i dzika róża; nutami bazy są ambra, piżmo, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Aldehydy Lima Mandarynka Bazylia Werbena cytrynowa Bergamotka Cytryna

Kolendra Goździk (roślina) Fiołek Frezja Jaśmin Konwalia Dzika róża

Ambra Piżmo mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Rochas Homme by Rochas.

Wise Essence
Bois de Gaïac et Genièvre

Eau de Rochas Homme Recenzje Perfum

yhmmma
yhmmma

Zapach, który idealnie się sprawdzi w ciepłe dni. Cytrusowy - właśnie, ale nie są to cytrusy takie jak w Dior Homme Cologne 2013, tylko takie bardziej gorzkie, ostre, cięższe. Może dlatego, że ten zapach ma już 20 lat - i wtedy takie cytrusy górowały Przez pierwsze 3-4h czuję go bardzo mocno - moje otoczenie też, a później osiada blisko skóry i trwa do ok. 8h. Jest elegancki i wyrafinowany. Zdecydowanie klasyczny, ale nie dziadkowy Nie urzeka mnie - zdecydowanie wolę cytrusy z DHC13 lub Allure Homme Sport Cologne. Pamiętam, że był w dobrej cenie na allegro - ok. 60 zł za 100 ml. Za taką cenę warto Dostajemy na prawdę konkretne pachnidło i nie przeciętne !

Eau de Rochas Homme by Rochas 3.92 out of 5 based on 14 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Eau de Rochas Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Eau de Rochas Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Rochas Homme marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Rochas Homme marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ted Lapidus Black Soul Imperial Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Givenchy Pi Rochas Rochas Man L`Occitane en Provence Eau des Baux Nasomatto Black Afgano Guerlain Guerlain Homme Intense Kenzo Power Gucci Gucci pour Homme Bentley Bentley for Men Prada Infusion d`Homme Kenzo Kenzo pour Homme Gucci Envy for Men Rochas Lui Rochas Chanel Egoiste Zirh Ikon Lanvin L`Homme Sport Amouage Jubilation for Men Kenzo Kenzo Jungle Homme Adidas Adidas Active Bodies