Marki » R S » « Grupy

Eau de Rochas Fraiche Rochas dla kobiet

Eau de Rochas Fraiche Rochas dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 2

wodny
Eau de Rochas Fraiche Rochas dla kobiet Zdjęcia Eau de Rochas Fraiche Rochas dla kobiet Zdjęcia

Eau de Rochas Fraiche marki Rochas to perfumy dla kobiet. Eau de Rochas Fraiche został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Michel Duriez. Nutami głowy są bergamotka i nuty wodne; nutami serca są białe kwiaty, irys i liatra; nutami bazy są piżmo i mech dębowy.

Bergamotka Nuty wodne

Białe kwiaty Irys Liatra

Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Rochas Fraiche by Rochas.

Eau de Rochas Fraiche Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Eau de Rochas Fraiche zgrabnie naśladuje klimat wód kolońskich z lat 70'.
Jest cytrusowo-zielono-białokwiatowa, świeża, cierpka i jednocześnie "łazienkowo" czysta.
Przyzwoite parametry użytkowe.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Eau de Rochas Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Eau de Rochas Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Rochas Fraiche marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Rochas Fraiche marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Vapro International Corvette Red Six Scents Six Scents 6 Preen: Teen Spirit Ulric de Varens Varens Original African Queen John Varvatos Rock Volume One Halston Halston Man Les Parfums de Rosine Rose d`Homme DSH Perfumes Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) Cristiano Fissore Cashmere for Men Washington Tremlett MPH (Miles Per Hour) Princesse Marina De Bourbon Rouge Royal For Men Mugler Womanity Novae Plus Shinny Red