Marki » R S » « Grupy

Eau de Rochas Fraiche Rochas dla kobiet

Eau de Rochas Fraiche Rochas dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 2

wodny
Eau de Rochas Fraiche Rochas dla kobiet Zdjęcia Eau de Rochas Fraiche Rochas dla kobiet Zdjęcia

Eau de Rochas Fraiche marki Rochas to perfumy dla kobiet. Eau de Rochas Fraiche został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Michel Duriez. Nutami głowy są bergamotka i nuty wodne; nutami serca są białe kwiaty, irys i liatra; nutami bazy są piżmo i mech dębowy.

Bergamotka Nuty wodne

Białe kwiaty Irys Liatra

Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Rochas Fraiche by Rochas.

Eau de Rochas Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Eau de Rochas Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Eau de Rochas Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Rochas Fraiche marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Rochas Fraiche marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Victoria`s Secret Sexy Sparkle Hot Berry Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition for Men Benefit Laugh with me Lee Lee Replay Replay Intense for Her DSH Perfumes Eau de Coquette (The Perfumed Court; Natural) Ulrich Lang Nightscape Van Cleef & Arpels Feerie Gold Burberry Society Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil Gap Core Baldinini Or Noir