Marki » R S » « Grupy

Eau de Rochas Fraiche Rochas dla kobiet

Eau de Rochas Fraiche Rochas dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 2

wodny
Eau de Rochas Fraiche Rochas dla kobiet Zdjęcia Eau de Rochas Fraiche Rochas dla kobiet Zdjęcia

Eau de Rochas Fraiche marki Rochas to perfumy dla kobiet. Eau de Rochas Fraiche został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Michel Duriez. Nutami głowy są bergamotka i nuty wodne; nutami serca są białe kwiaty, irys i liatra; nutami bazy są piżmo i mech dębowy.

Bergamotka Nuty wodne

Białe kwiaty Irys Liatra

Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Rochas Fraiche by Rochas.

Eau de Rochas Fraiche Recenzje Perfum

Eau de Rochas Fraiche by Rochas 2.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Zakupowe okazje

Rochas Eau De Rochas Fraiche Eau De Toilette Spray 220ml 7.4oz
Rochas Eau De Rochas Fraiche Eau De Toilette Spray 220ml 7.4oz
Gift Set 3.3oz
88.50 USD
Rochas Eau De Rochas Fraiche Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.3oz Body Lotion 150ml 5oz 2pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Eau de Rochas Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Eau de Rochas Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Rochas Fraiche marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Rochas Fraiche marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Paolo Gigli Maestrale Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition Van Gils His Aura by Night DSH Perfumes Indochine (Ginger 2) Pacifica Bali Lime Papaya Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme Nicolai Parfumeur Createur Patchouli Homme Eclectic Collections Impression Julian Rouas Swing Yves Rocher Framboise Nautica Regatta IKKS IKKS Little Woman