Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Eau Sensuelle Rochas dla kobiet

Eau Sensuelle Rochas dla kobiet

tropikalny
Eau Sensuelle Rochas dla kobiet Zdjęcia Eau Sensuelle Rochas dla kobiet Zdjęcia Eau Sensuelle Rochas dla kobiet Zdjęcia Eau Sensuelle Rochas dla kobiet Zdjęcia Eau Sensuelle Rochas dla kobiet Zdjęcia

Eau Sensuelle marki Rochas to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau Sensuelle został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Michel Duriez. Nutami głowy są czerwona pomarańcza, bergamotka i mango; nutami serca są jaśmin, korzeń irysa i kwiat pomarańczy; nutami bazy są suszone owoce, różowy pieprz i piżmo.

Czerwona pomarańcza Bergamotka Mango

Jaśmin Korzeń irysa Kwiat pomarańczy

Suszone owoce Różowy pieprz Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Sensuelle by Rochas.

Eau Sensuelle Recenzje Perfum

harey
harey

Uwodzą mnie swoim wdziękiem!
Śliczne. Ich składniki potwierdzają to, że niekoniecznie należy się nimi sugerować przy wyborze zapachu. Moi drodzy, perfumy to nie matematyka ani czysta chemia, jakby mogło się wydawać... Nie ma tu żadnej logiki, wszystko może nas zaskoczyć i uwieść niespodziewanie. Liczą się emocje, całość kompozycji i to, jak przyjmuje ją nasze ciało, powonienie, jaką mamy aurę, czy mglistą czy słoneczną... To właśnie kocham w zapachach, to, że sprawiają mi tyle niespodzianek, wywołują tyle zaskakujących doznań. Umilają dzień, kiedy nadchodzi kolejny szary, zasnuty gęstymi chmurami, listopadowy wtorek ( ups, to już grudzień! ).
A teraz do rzeczy: całkiem niedawno, w poprzedniej opinii, dotyczącej innego zapachu, wnosiłam z przekonaniem, jak to bardzo nie sprawdza mi się jedna z nut zapachowych, która nadaje wielu perfumom goryczy i mydełkowatości, mam na myśli pomarańczę i kwiat pomarańczy. Rzeczywiście tak jest bardzo często. Jednak harmonia danej kompozycji zapachowej może całkiem pięknie nawet i taki składnik zrównoważyć z innymi, budując zupełnie odmienny klimat.
W Eau Sensuelle wszystko jest subtelne, wyważone kwiatowością i słodyczą. Otwarcie intrygujące i rześkie, podbite słodką soczystością mango, by potem ujmująco rozwijać się w delikatniejsze tony, ale nie nudząc, lecz pulsując subtelnie lekko pudrową słodyczą. Czy to jaśmin daje o sobie znać, czy korzeń irysa, czy też suche owoce, tak jakby brzoskwinie i rodzynki? Tego nie potrafię sprecyzować. I nie chcę!

Trwa ta subtelna słodycz tak pięknie, że czuję się w tych perfumach piękniejsza, odważniejsza, bardziej kobieca. Mam wrażenie, że moje spojrzenie jest bardziej kokieteryjne, że słyszę bardziej wyraziście seksowny stukot swoich obcasów na płytach chodnika. Że nawet moja szara dzianinowa czapeczka bardziej pozwala wymknąć się niesfornym i zalotnym kosmykom włosów na czoło... Nie trzeba pomalowanych paznokci i czerwonych ust. Jestem kobietą z krwi i kości. Z umysłu i świadomości. Z emocji. Zapachem... Subtelnym spojrzeniem z wnętrza.

I tak to trwa długo, raz cichnie pudrowo, raz pulsuje radośnie i swobodnie. Chcę więcej i więcej. Kiedy zapach wycisza się i delikatnieje, znowu się spryskuję, by poczuć całą jego historię od początku.

agusia12321
agusia12321

Kobiece, miękkie, wprost stworzone dla płci pięknej.
Brzoskwinia w połączeniu z suszonymi owocami i jaśminem dają cudne połączenie zapachowe, które chce się wąchać i wąchać...
Piżmo dodaje takiej puchatości całej kompozycji.
Tam miałaś rację co do Eau Sensuelle Rochas bardzo przyjemne, kobiece perfumy.
Polecam.

Tam
Tam

Następny produkt Rochas, który bardzo przypadł mi do gustu. Niech ma się dobrze i niech nikt przy nim nigdy nie majstruje, bo jest świetny. Dzięki niemu m.inn. da się przetrwać obecne podzwrotnikowe upały, bo doskonale daje sobie z nimi radę nie opuszczając właściciela przez kilka godzin i wytrwale chłodząc. Nie powoduje ślinotoku nadmierną kwasowością, nie dławi naręczem więdnących kwiatów i nie podsuwa pod nos owocowej papki.
I choć wszystko i wszyscy wokół omdlewają z powodu upału Eau Sensuelle jest świeżutka i promienna stawiając na nogi. Ogoniasta jest także w sposób miły dla otoczenia i otoczenie daje temu wyraz :), słowem jest komplementozbieraczem, a wszystko co zbierze, to uzbierane jest zasłużenie.

elczyk
elczyk

Są doskonałe na lato. Słodko-owocowo-kwiatowe, podobne w odbiorze do Miss Dior Ch., troszkę łagodniejsze. Ale w żadnym momencie nie przesłodzone. Bardzo trwałe. Z tych, co to się ciągną za właścicielką.

Eau Sensuelle by Rochas 3.50 out of 5 based on 15 ratings and 4 user reviews

Rochas Eau Sensuelle Eau De Toilette Splash 220ml 7.4oz
Rochas Eau Sensuelle Eau De Toilette Splash 220ml 7.4oz
Gift Set 3.3oz
88.50 USD
Rochas Eau Sensuelle Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.3oz Sensual Body Lotion 150ml 5oz 2pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Eau Sensuelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Eau Sensuelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Sensuelle marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Sensuelle marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Ambre Sultan Max Mara Kashmina Touch Guerlain L'Instant de Guerlain Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Saint Laurent Cinema Jesus Del Pozo Ambar Boucheron Trouble Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Paco Rabanne Ultraviolet Eisenberg J'ose Kenzo Le Monde Est Beau Thierry Mugler Alien Tom Ford Sahara Noir Max Mara Max Mara Silk Touch Lalique Le Baiser Rochas Absolu Intense Simply Red Max Mara Max Mara Gold Touch Lalique Fleur de Cristal Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever