Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Desir Pour Homme Rochas dla mężczyzn

Desir Pour Homme Rochas dla mężczyzn

kakaowy
Desir Pour Homme Rochas dla mężczyzn Filmy
Desir Pour Homme Rochas dla mężczyzn Zdjęcia Desir Pour Homme Rochas dla mężczyzn Zdjęcia

Desir Pour Homme marki Rochas to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Desir Pour Homme został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Quest International. Nutami głowy są grejpfrut, anyż i gorzka pomarańcza; nutami serca są kakao i kardamon; nutami bazy są wanilia, drzewo kaszmirowe i cedr.

Grejpfrut Anyż Gorzka pomarańcza

Kakao Kardamon

Wanilia Drzewo kaszmirowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Desir Pour Homme by Rochas.

Desir Pour Homme Recenzje Perfum

Doniek
Doniek

Niestety zakupiłem w ciemno i nie powalił mnie na kolana. Dominujące nuty to kakao i wanilia, okraszone minimalnie cytrusami. Jednak zapach na tyle bezpieczny, że można zmęczyć butelkę do końca.

Jakub1965

Amen, wprowadzasz nowe pojęcie w definiowaniu zapachów....bezpieczny. Dla mnie Desir jest po prostu piękny i nawet przez chwile nie zastanowiłem sie, czy przywdziewając go, używając Twojego okreslenie, kogos skrzywdzę. Nie lubię taranować otoczenia perfumami, dlatego, wybacz, samczość i bezkompromisowość np. A-Man'a Muglera nie dla mnie. Chętnie za to poczytam o zapachach...niebezpiecznych. I jakie działanie wywołują na otoczenie.

amen
amen

Ten zapach umknął gdzieś wszystkim Sephorom i Douglasom, może dlatego, że nie jest znaną marką, natomiast teraz króluje w perfumeriach internetowych więc warto wiedzieć z czym mamy do czynienia. Zamówiłem próbkę całkiem niedawno, ponieważ zapach dostał bardzo dobre recenzje na innych portalach i postanowiłem go przetestować. zaczną od końca: tło w tych perfumach jest bardzo świeże, nawet powiedziałbym klasyczne, które obecne jest w wielu innych wodach, za co odpowiedzialny jest prawdopodobnie cedr w połączeniu z innymi składnikami. tło więc jest rześkie, ale nie użyłbym określenia "wodne". W tych świeżościach natomiast pierwsze skrzypce gra kakao, które sprawia, że cała ta świeżość jest w pewien apetyczny sposób ocieplona. Efekt jest bardzo ciekawy bo trochę sprzeczny. Ale tych sprzeczności jest więcej, bo kakao plus świeże akordy tworzą charakter trochę śródziemnomorski a więc suchy ale na szczęście czuć wyraźne coś co dopełnia ten zapach - pomarańcze i grejpfruty. A więc mamy soczysta świeżość ocieploną kakaem. Na myśl przychodzi mi Very Irresistible Givenchy tylko zdecydowanie świeższe i bardziej uniwersalne. Jak więc oceniam ten zapach? Smaczny i delikatny, nawet bym powiedział bezpieczny, idealny do biura, lekko słodkawy ale przede wszystkim świeżo - czekoladowy. Trwałość kiepska, choć to może jednak wina próbki. Mimo wszystko polecam bo zapach co prawda niezbyt odkrywczy to jednak przyjemny a jego jedynym zarzutem jest to, że jest cholernie bezpieczny.

Jakub1965

Bitter-sweet. Nie moge inaczej określić klimatu Desir de Rochas. Zapach jest fenomenalny. Niemal od początku do końca królują gorzkie pomarańcze skapane w czekoladowym sosie i posypane odrobiną ziół. Coż to za porywająca kompozycja. Moim zdaniem jakoscią nie ma sobie równych wśród wielu bardziej renomowanych woni. Jest jak Bate Borysow bijące w LM Bayern Monachium. I tyle zdzwionych spojrzen wokół...a jednak można.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Desir Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Desir Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Desir Pour Homme marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Desir Pour Homme marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Lanvin Arpege Pour Homme Givenchy Organza Indecence Al-Rehab Naseem Avon Tomorrow for Men Yves Rocher Voile d'Ambre Givenchy Pi Leather Jacket Givenchy Pi Metallic Collector Clive Christian No. 1 Six Scents Six Scents Series Two 2 Damir Doma: Ende / Anfang DSH Perfumes Michelangelo Mexx Perspective Woman Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre