Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Desir Pour Femme Rochas dla kobiet

kakaowy
tropikalny
Desir Pour Femme Rochas dla kobiet Filmy
Desir Pour Femme Rochas dla kobiet Zdjęcia Desir Pour Femme Rochas dla kobiet Zdjęcia Desir Pour Femme Rochas dla kobiet Zdjęcia

Desir Pour Femme marki Rochas to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Desir Pour Femme został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Quest International. Nutami głowy są liczi, mandarynka, truskawka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są lilia kasablancka, magnolia, frezja, brzoskwinia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, ciemna czekolada i ambrette (piżmo ambrowe).

Liczi Mandarynka Truskawka Liść czarnej porzeczki

Lilia kasablancka Magnolia Frezja Brzoskwinia Róża

Drzewo sandałowe Paczula Ciemna czekolada Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Desir Pour Femme by Rochas.

Envy Me

Desir Pour Femme Recenzje Perfum

Pure
Pure

Mogę zgodzić się z recenzją Beaty1. To delikatny, nieinwazyjny, przyjemny "różowy" zapach. Przeważają nuty owocowe (bardzo ładne liczi). Całość jest jakby "przypudrowana", nie soczyście owocowa (podobnie jak Envy me Gucciego). Łagodna projekcja, dość trwałe. Bezpieczne, miłe...Nigdy nie widziałam ich w stacjonarnych perfumeriach; niektóre internetowe często dorzucają tę próbkę do zakupów.
Myślę, że w każdej kolekcji warto mieć taki zapach. Bezproblemowy, neutralny i niekontrowersyjny.

Beata1
Beata1

Długo się zastanawiałam co myślę o Desire. I gdybym miała je określić jednym słowem, to byłoby to słowo "bezpieczne".

Wszystkie składniki połączone są w jedną całość, jest słodko, jest kwiatowo, jest po prostu ładnie. Nic się nie wybija na pierwszy plan, nic nie odurza i nie przyciąga uwagi. To jest jeden z tych zapachów, które można w ciemno kupić komuś na prezent. Nie wywoła po prostu większych emocji, ale przynajmniej powinien zostać z większa lub mniejszą przyjemnością zużyty.

Ja liczyłam na czekoladę i truskawki. Po cichu ułożyłam sobie w głowie plan, że może to jakaś kontunuacja Angelowych słodkości będzie. Że może truskawka z czekoladą w połączeniu z paczulą mnie w sobie rozkochają i będę miała kolejnego słodkiego zabójcę. No nie tym razem.

Podsumowując, myślę, że Desire ma prawo się podobać. To nie jest brzydki zapach, nie odrzuci raczej nikogo. Może mieć nawet grono fanów. Sądzę, że uszczęśliwiłby chociażby fanki Amor Amor. Dla mnie jest po prostu zbyt delikatny ;)

Trwałość: około 3-4 godzin
Projekcja: bliskoskórne

Anmalea
Anmalea

Nie rozumiem tego zapachu i jego nazwy... Jak można nazwać Desir coś co jest tak banalne, bezbarwne, nudne?
Nie ma sensu, żebym się rozwodziła nad poszczególnymi nutami, bo dla mnie te perfumy nie pachną żadnym konkretnym zawartym w nich składnikiem.

Desir to po prostu miks wyblakłych od słońca kwiatów z dziwnie drażniącą nutą na początku, która na szczęście szybko znika. Czyli po prostu początek nudno-drażniący, a potem już wieje samą NUDĄ.
Dla mnie Desir to zapach dla kobiety, która wiecznie jest niezauważona w tłumie. Choć stara się jak może wszyscy i tak przechodzą obok niej obojętnie.
Z miejsca przypomina mi się reklama pewnego specyfiku do włosów, kiedy to pani na bankiecie stoi sobie nieśmiało po środku sali, taka bidna i smutna, bo przez to, że ma oklapnięte włoski wszyscy traktują ją jak powietrze.
No właśnie Desir to taki "oklapniętny" zapach.
Nic szczególnego przy czym można by się zatrzymać. Nic nad czym można się bardziej rozwinąć. Reklama tych perfum to jakieś nieporozumienie.

Marna trwałość i projekcja (chociaż ja w tym przypadku uważam to za plus).
Dobrze, że mam tylko próbkę.
Nie polecam. Szkoda czasu na testowanie, skoro i tak wokół mnóstwo ciekawych, nietuzinkowych i czekających na odkrycie perfum.

agusia12321
agusia12321

Moja ukochana paczula, do tego smakowita poziomka, która kojarzy mi się ze słonecznymi, radosnymi wakacjami, ach :) czego chcieć więcej...Desir jest tak smakowity, że wąchając go mam ochotę go zjeść tylko jak to zrobić kiedy wyobrażenie tego zapachu jest wyimaginowane przez mój kapryśny mózg.
Od dawna szukałam takich perfum i w końcu dzięki hojności i życzliwości Argentum poznałam je.
Jeśli ktoś chce mieć słoneczne lato przez okrągły rok to polecam ten zapach. Boskie!

perfumeholic88
perfumeholic88

Truskawkowych nut w perfumach nie lubie, bo przeważnie są one sztuczne i obawiałam się, że tutaj też tak będzie, ale dodatek paczuli i czekolady mnie zainteresował.
Oj nie postarano się tu, nie postarano. Truskawkę w wersji zapachowej z żelu pod prysznic czuć najbardziej i tylko ją. Tyle tylko, że jest ona tak słaba,że nawet wylanie prawie całej próbki nic mi tu nie dało. Desire jest strasznie bliskoskórne już od samego początku. Trzeba wwąchiwać się w skórę, aby cokolwiek poczuć Gdzie ta paczula, gdzie czekolada? Nie ma...
Truskawka rządzi, ale wyjątkowo słabą ręką. Brak jej mocy, brak pazura, brak wszystkiego! Bardzo słaba kompozycja o tragicznej projekcji i trwałości.

Seth
Seth

Kto szukając ukojenia w zapachu zawiódł się na koncepcji wcielonej w życie przez Geza Schoen w Escentric Molecules, powinien przetestować Desir. Kiedy go poznałem, mimowolnie wymamrotałem: Quo vadis Rochas? Myślałem, że Poup’ee wystarczająco rozczarowała i szybko dokonawszy rynkowego żywota będzie przestrogą dla Rochas przed manowcami przekonywania do siebie najmłodszego grona potencjalnych klientów. Może nie jest to maksymalnie uwodnienie, jak w Molecules, ale projekcję i trwałość ma… zauważalną? Na skórze mojej żony nie dostrzegam ewolucji, podobnie jak i na blotterze. W obu przypadkach kojarzy mi się z zapachem rozgrzanej w słońcu, przechowywanej w plastikowej butelce lekko musującej wody, w której opłukano owoce i kwiaty. Baza nie istnieje! Nie rozumiem koncepcji – wszak nie jest to summer mist, ani produkt homeopatyczny. Nie rozumiem nazwy – podobnie jak w przypadku Desire for a Men-Dunhill – nie ma tu cienia pożądania. Nie rozumiem Rochas, wszak to marka swojego czasu tworząca perfumeryjne dzieła wybitne. Recenzowane jest banalne, infantylnie różowe i odpychająco plastikowo-owocowe. O dziwo, mojej żonie się podoba. Jeżeli stosowne, to tylko na niezobowiązujące, dzienne i letnie okazje. Projekcja i trwałość są skandaliczne. W skali (1-6): za kompozycję - 4; oryginalność - 4; intensywność - 3; trwałość - 3. Ocena końcowa: 3,50.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Desir Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Desir Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Desir Pour Femme marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Desir Pour Femme marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lacoste Lacoste Pour Femme Christian Dior Hypnotic Poison Carolina Herrera Chic Christian Dior Cruise Collection Escale Aux Marquises Cacharel Gloria Masaki Matsushima Masaki Shiro Chloe Love Gucci Gucci Rush 2 Cartier Delices Christian Dior Pure Poison Rochas Mystere Kate Moss Velvet Hour Guerlain Shalimar Jessica Simpson Fancy Nights Christian Dior Dior Addict Jesus Del Pozo Ambar Viktor&Rolf Flowerbomb Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Giorgio Armani Armani Code Chanel Allure eau de parfum