Marki » R S » orientalne « Grupy

Byzantine Rochas dla kobiet

Byzantine Rochas dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 4

Byzantine marki Rochas to orientalne perfumy dla kobiet. Byzantine został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, goździk (roślina), kwiat pomarańczy, drzewo sandałowe, frezja, neroli, heliotrop, konwalia, cedr i bergamotka.

Mimoza Goździk (roślina) Kwiat pomarańczy Drzewo sandałowe Frezja Neroli Heliotrop Konwalia Cedr Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Byzantine by Rochas.

Byzantine Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Zaskakująco dobre jest Byzantine.
Choć zerkając na kompozytora, jednak to nie dziwi.

Początkowy chaos nut tworzy akord "drogiego mydła" w stylu vintage - o zapachu bukietu kwiatów, trzymanego na półce w szafie.
Z chaosu jednak po chwili wyłania się pewien specjalny duet, który wbrew pozorom pachnie bardzo intrygująco. Tworzy go mimoza: słodka, żółta, puszysto-pudrowa i kwiat goździk: nieco pikantny i ziemisty.
Byzantine otula i rozpieszcza komfortową i bezpieczną, odrobinę mydełkowo-puderkową nutą, aby za chwilę wodzić za nos pikantnymi, trochę niepokojącymi niuansami.
Atrakcyjne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Byzantine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Byzantine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Byzantine marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Byzantine marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Neonatura Cocoon Cartier Le Baiser Du Dragon Bond No 9 Andy Warhol Silver Factory Amouage Amouage Lyric Woman Reminiscence Patchouli Estée Lauder Sensuous Noir Cacharel LouLou Coty Vanilla Fields Frapin 1270 Givenchy Organza Indecence Oriflame M by Marcel Marongiu M. Micallef Patchouli Chanel Bois des Iles Ramon Molvizar Black Cube Carner Barcelona Rima XI Rochas Tocade Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Givenchy Givenchy pour Homme Tom Ford Black Orchid Coty Ex`cla-ma`tion