Marki » R S » kwiatowo - wodne « Grupy

Aquawoman Rochas dla kobiet

morski
słony
tropikalny
Aquawoman Rochas dla kobiet Zdjęcia Aquawoman Rochas dla kobiet Zdjęcia Aquawoman Rochas dla kobiet Zdjęcia

Aquawoman marki Rochas to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Aquawoman został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są woda morska, bergamotka i róża; nutami serca są róża, lilia i hibiskus; nutami bazy są piżmo, ambra i mango.

Woda morska Bergamotka Róża

Róża Lilia Hibiskus

Piżmo Ambra Mango

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aquawoman by Rochas.

Turquoise

Aquawoman Recenzje Perfum

zarya
zarya

:( Why.... :(
Minelo ponad 10 lat a ja nadal tesknie za tym olfaktorycznym czarodziejem. Proooosze ^_^ napiszcie jesli znacie cos "podobnego".

(@Mad-Lainey - Eau D'Eden Cacharel tez juz praktycznie jest niedostepny) :(

kasienka
kasienka

Trudno mi w zasadzie uwierzyć, że istnieją perfumy, które w tak realistyczny sposób potrafią oddać zapach morskiego powietrza .
Zgadzam się, że ten zapach to arcydzieło.
Jedne z najlepszych wodnych perfum, jakie kiedykolwiek wąchałam.
Jestem nad morzem... nad naszym morzem!:)
Budzę się wcześnie rano, żeby tylko zdążyć pobiec na wschód słońca. Otwieram okno i wtedy dochodzi do mnie ostra, chłodna i lekko pieprzna woń rannego, słonego powietrza. Powietrza nasyconego jodem i solą.
Nie czuję zapachu piasku, wody, alg, ani nawet wodorostów.Jedynie zimne i słone powietrze.Może tylko buteleczka kształtem przypomina cudną muszelkę, którą fale wyrzuciły na brzeg, a kolorem niebieską wodę naszego Bałtyku, ale ..sam zapach jest czysto ozonowy, taki nasz... bałtycki.
Żadne inne miejsce na świecie nie pachnie tak intensywnie i wyjątkowo jak ten nasz polski Bałtyk
i żadne inne perfumy nie pachną tak prawdziwie bałtycko.
Uwielbiam je.Dla mnie są doskonałe.

Felicja
Felicja

Niesamowicie przestrzenny zapach. Pachnie wiatrem, wodą i szerokim horyzontem. Wiem, postrzegany jest jako zapach na lato, ale ja najbardziej lubię go zimą. Robi się wtedy jeszcze bardziej wietrzny, ozonowy. Szkoda, że już go nie ma. Szukam jakiegoś damskiego zapachu, który przypominałby Aquawoman. Znacie coś takiego?

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Dlaczego Rochas wycofuje swoje najwspanialsze dziela jest poza moja wyobraznia.
Daleko nie trzeba szukac: Rochas wycofalo juz Alchimie, zaraz za nim Mystere i Aquawoman...
Nie pojmuje takiego obrotu sprawy, zupelnie nie pojmuje.

W swojej kolekcji posiadam dwie flaszki Aquawoman - obie 100ml z czego jedna juz jest na ukonczeniu, pozostalo jeszcze psikniec, druga natomiast pelna!

Zakochalam sie w Aquawoman bez pamieci ale jest to moj jedyny zapach, ktorego nie uzywam zima - mam wrazenie, ze zamarzlabym na kosc po aplikacji. Aquawoman jest chlodny, orzezwiajacy, wodny... jak lilie wodne na plyciznie krystalicznie czystego jeziora.

Testuje juz od dluzszego czasu zapachy wodne i poki co, nawet Eau D'Eden Cacharel czy Blue Seduction Banderas'a mu nie dorownuja, choc sa to z pewnoscia male arcydziela grupy wodno-kwiatowej, idealnej na lato!

Aquawoman jest juz tak rzadki, ze pojednyncze sztuki osiagaja ceny kolekcjonerskich rarytasow - 500PLN i w gore :-(

Jesli ponadczasowe wodno-kwiatowe zapachy sa w Twoim klimacie i natkniesz sie na ten zapach - kupuj w ciemno!
Nawet jesli jakism trafem Ci sie nie spodoba - koszt zwroci Ci sie z duza nawiazka jak wystawisz na aukcji!

Goraco polecam!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Aquawoman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Aquawoman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aquawoman marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aquawoman marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Sensuelle Hermes Elixir des Merveilles Yves Saint Laurent Elle Laura Biagiotti Roma Chanel Allure eau de parfum Guerlain Shalimar Christian Dior Hypnotic Poison Cacharel Eau de Eden Christian Dior Dune Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Givenchy Very Irresistible Sensual Donna Karan Black Cashmere Priscilla Presley Indian Summer Stella McCartney Stella Dolce&Gabbana By Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Yves Saint Laurent Cinema Christian Dior Pure Poison Elixir Chopard Casmir Calvin Klein Forbidden Euphoria