Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Aquaman Rochas dla mężczyzn

Aquaman Rochas dla mężczyzn

ziołowy
Aquaman Rochas dla mężczyzn Zdjęcia

Aquaman marki Rochas to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Aquaman został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są eukaliptus, cyprys i grejpfrut; nutami serca są kolendra, szałwia i geranium; nutami bazy są ambra, cedr i kardamon.

Eukaliptus Cyprys Grejpfrut

Kolendra Szałwia Geranium

Ambra Cedr Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aquaman by Rochas.

Aquaman Recenzje Perfum

Roq
Roq

Mam jeszcze jakieś 20% flakonu i powiem Wam, że nazwa Aquaman idealnie pasuje do tego zapachu. Powiem Wam coś jeszcze. To żaden komplement, a wręcz przeciwnie. Całość "brzmi" jak Azzaro Chrome które przez przypadek spadło z łazienkowej półki wprost do wanny pełnej wody, bo Aquaman to mocno rozwodniony Chrome. Podobne klimaty, ale mocno zdekoncentrowane. W zasadzie idealnie pasuje tu określenie - zapach wybitnie wodny. Idealny dla spragnionych wilgoci Beduinów...
Kupiłem go głównie dlatego, że poprzednim zakupem był Rochas Man, który mnie zauroczył.
Ufny, że Aquaman z tej samej stajni okaże się równie przebojowy, wziąłem go w ciemno.
I tak się kończy przywiązanie do marki za pomocą serca a nie rozumu.
Jedno mogę stwierdzić. Flakon Aquaman'a, a zwłaszcza jego metalowa zatyczka, spokojnie nadają się do ogłuszania nosorożców i hipopotamów.
Czuć, że producent skupił się na opakowaniu, a materiałów nie skąpił.
Sama ciecz to w zasadzie tylko dodatek do flachy, a swoją obecność zaznacza głównie kolorem.
Dlatego kolego Kozik, pocieszę Was. Nie ma czego żałować. Zresztą nie wykluczam, że podróbki z allegro mogą okazać się lepsze od oryginału, bo trudno spieprzyć coś, co już było spieprzone.
Panu Cavallier pewnie do dziś moszna kurczy się ze strachu na wspomnienie "projektu Aquaman", ale to nie moje zmartwienie.
Dobranoc...

Kozik
Kozik

Już niestety nie produkowany zapach- reszta na allegro to podróbki

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Aquaman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Aquaman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aquaman marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aquaman marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rochas Lui Rochas Prada Prada Amber Pour Homme Intense Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Givenchy Pi Kenzo Kenzo pour Homme Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Yves Saint Laurent M7 Rochas Rochas Man Chanel Allure Homme Sport Valentino V pour Homme Guerlain Guerlain Homme Intense Montale Greyland Bvlgari Bvlgari Extreme Chopard Noble Vetiver Bvlgari Bvlgari Man Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Juicy Couture Dirty English for Men