Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Absolu Intense Simply Red Rochas dla kobiet

Absolu Intense Simply Red Rochas dla kobiet

Absolu Intense Simply Red marki Rochas to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Absolu Intense Simply Red został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są liść figi i mandarynka; nutami serca są tuberoza, kwiat pomarańczy i białe kwiaty; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra i wanilia.

Liść figi Mandarynka

Tuberoza Kwiat pomarańczy Białe kwiaty

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Absolu Intense Simply Red by Rochas.

Absolu
Joop! Le Bain
Trouble

Absolu Intense Simply Red Recenzje Perfum

Tam
Tam

Zapach jest gęsty, zawiesisty, wypełniony treścią, co zapowiada jego kolor, nie blado, zwiewnie różowy, ale w soczystej odmianie głębokiego różu. Już z atomizera wydobywa się rześka woń mandarynki, co sprawiło, że oczekiwałam lekkiego, cytrusowego tchnienia, a tu niespodzianka. Mandarynka macha pomarańczowym szalem na dzień dobry i usuwa się z pola dość szybko, będąc w dalszych fazach tłem i podkręcając inne składniki, ale nieprzesadnie. Zapach udaje się w stronę cięższego kalibru i na pierwszy plan wysypują się tony tonki, przygnieciona nią tuberoza dzielnie walczy o uwagę, wyraźnie wyczuwam liść figi. Białe kwiecie nie wypala nabłonka nozdrzy, pazurki ma opiłowane. Sucha, ładna laska waniliowa z bursztynem podana na liściu figowca bardzo udana.

Zapach jest spójny, zmienia się łagodnie, w każdej fazie będąc miłym dla nosa. W sercu stają się sucho-pudrowe, sypkie, bardzo miękkie i tak już trwają do końca cichnąc łagodnie.

Około pół godziny po aplikacji do godziny czuję zapach gumy, którego w perfumach nie znoszę, a tu, ku memu zdumieniu mi nie przeszkadza, co więcej zawiódł mnie w wyobraźni do eleganckiego sklepu z wypasionymi rowerami (!, ach, ta wyobraźnia ;)), bo także delikatny powiew smaru przez chwilę czułam. Wszystko to na tyle krótko, by się zdziwić, ale nie uciec.

W mojej opinii są to perfumy udane, ciekawe, raczej na okazje popołudniowo, wieczorowe. Sądzę, że pięknie by brzmiały w ciepły, letni wieczór na wypoczętej, opalonej skórze. Trwałość ok 6 godzin na skórze, na ubraniach ponad dobę, projekcja na odległość ramion, ale pozostawiają wyraźny ślad zapachowy w pomieszczeniach.

Jestem na tak. To kolejne perfumy ze stajni Rochas'a, którym wystawiam dobrą ocenę.

Melitele
Melitele

Zapach ciepły, zmysłowy, otulający.
Jest zdecydowany, cięższy, ale nie przyprawia o ból głowy. Ma w sobie coś intrygującego. Jest niczym woal skrywający intymną tajemnicę, niczym seksowna bielizna zakrywająca wiele i działająca na wyobraźnię. Czerwień butelki mówi o namiętności, burzliwym romansie.
Jest gorąco a w powietrzu unosi się sensualna woń…

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Absolu Intense Simply Red, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Absolu Intense Simply Red, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Absolu Intense Simply Red marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Absolu Intense Simply Red marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Agent Provocateur L'Agent Serge Lutens Ambre Sultan Parfum d`Empire Cuir Ottoman John Galliano John Galliano Mauboussin Histoire d`Eau Guerlain Mahora Cacharel LouLou Slava Zaitsev Maroussia Christian Dior Poison Hermes Hermessence Ambre Narguile Cartier Le Baiser Du Dragon Serge Lutens Rousse Lubin Idole Eau de Parfum Christian Lacroix C`est la Fete Patchouli Serge Lutens Gris Clair Gres Cabochard Donna Karan Black Cashmere L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Laboratorio Olfattivo Alambar