Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tre Tendre Roccobarocco dla kobiet

Tre Tendre Roccobarocco dla kobiet

Mam: 1

tropikalny

Tre Tendre marki Roccobarocco to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Tre Tendre został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są yuzu, czerwone jabłko i mango; nutami serca są róża, konwalia i piwonia; nutami bazy są piżmo, cedr i ambra.

Yuzu Czerwone jabłko Mango

Róża Konwalia Piwonia

Piżmo Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tre Tendre by Roccobarocco.

Tre Tendre Recenzje Perfum

Tre Tendre by Roccobarocco 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roccobarocco Tre Tendre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roccobarocco Tre Tendre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tre Tendre marki Roccobarocco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tre Tendre marki Roccobarocco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Courreges Sweet Courreges Ella Mikao Yujin Pure Morgan Love Love de Toi Glossy Esprit Connect for Us Perfumer`s Workshop Samba Natural DL & Co Timeless: Lily of the Valley Pocket Watch Pacsun Kirra Pink Oriflame Elvie Halle Berry Reveal Peter Andre Unconditional Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style G Nicolai Parfumeur Createur Cococabana