Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Souvenir D'Italie Roccobarocco dla kobiet

Souvenir D'Italie Roccobarocco dla kobiet

Souvenir D'Italie marki Roccobarocco to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Souvenir D'Italie został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są grejpfrut, czarna porzeczka i jagoda; nutami serca są jaśmin, kardamon, frezja i wisteria; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Grejpfrut Czarna porzeczka Jagoda

Jaśmin Kardamon Frezja Wisteria

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Souvenir D'Italie by Roccobarocco.

Souvenir D'Italie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roccobarocco Souvenir D'Italie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roccobarocco Souvenir D'Italie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Souvenir D'Italie marki Roccobarocco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Souvenir D'Italie marki Roccobarocco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Acqua di Gio Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women Rance 1795 Eugenie Donna Karan DKNY Be Delicious Charmingly Delicious Fragonard Eau Fantasque Lulu Castagnette Just 4 U :-X Boadicea the Victorious Pure Mila Schön `90 Love & Toast Sugar Grapefruit Coach Coach Poppy Bogner Bogner for Woman Bath and Body Works Secret Wonderland