Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Silver Jeans Roccobarocco dla kobiet

Silver Jeans Roccobarocco dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Silver Jeans marki Roccobarocco to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Silver Jeans został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są brzoskwinia, czarna porzeczka i morela; nutami serca są osmantus, róża i magnolia; nutami bazy są ambra, cywet i piżmo.

Brzoskwinia Czarna porzeczka Morela

Osmantus Róża Magnolia

Ambra Cywet Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silver Jeans by Roccobarocco.

Silver Jeans Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roccobarocco Silver Jeans, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roccobarocco Silver Jeans, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silver Jeans marki Roccobarocco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silver Jeans marki Roccobarocco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Perla Shiny Creation Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool Oriflame Air Les Parfums de Rosine Roseberry Jennifer Lopez Live Platinum Tartine et Chocolat Ptisenbon Lovely Cherry Ulric de Varens Mini Love Parfums Privilege Privilege Luciano Soprani DSoir Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2009 Honore des Pres Love Coco Victoria`s Secret Passionate Kisses