Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Scirocco Roccobarocco dla mężczyzn

Scirocco Roccobarocco dla mężczyzn

Scirocco Roccobarocco dla mężczyzn Zdjęcia

Scirocco marki Roccobarocco to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Scirocco został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka i przyprawy; nutami serca są cedr i kwiaty; nutami bazy są ambra i piżmo.

Bergamotka Przyprawy

Cedr Kwiaty

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scirocco by Roccobarocco.

Scirocco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roccobarocco Scirocco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roccobarocco Scirocco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scirocco marki Roccobarocco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scirocco marki Roccobarocco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Azzaro Visit For Men Jaguar Jaguar Prestige Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Ferrari Ferrari Uomo Replay Replay Intense for Him Parfumerie Generale Bois de Copaiba Agustin Davila Agustin Davila for Men Porsche Design The Essence Intense Demeter Fragrance Mahogany M. Micallef Aoud Corine de Farme L'Homme CnR Create Libra for Men