Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Scirocco Roccobarocco dla mężczyzn

Scirocco Roccobarocco dla mężczyzn

Scirocco Roccobarocco dla mężczyzn Zdjęcia

Scirocco marki Roccobarocco to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Scirocco został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka i przyprawy; nutami serca są cedr i kwiaty; nutami bazy są ambra i piżmo.

Bergamotka Przyprawy

Cedr Kwiaty

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scirocco by Roccobarocco.

Scirocco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roccobarocco Scirocco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roccobarocco Scirocco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scirocco marki Roccobarocco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scirocco marki Roccobarocco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Molton Brown Black Pepper Guerlain Vetiver Extreme Louis Feraud Feraud Homme Serge Lutens Santal de Mysore Dianne Brill Cosmetics Dianne Brill Nez a Nez Ambre a Sade Estée Lauder Brasil Dream for Him Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Homme D.S. & Durga Barbados Alfred Dunhill Dunhill for Men Chopard Noble Vetiver Lucy B Royal Green Fig and Vanilla Woods