Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Rubino Roccobarocco dla kobiet

Rubino Roccobarocco dla kobiet

Rubino Roccobarocco dla kobiet Zdjęcia

Rubino marki Roccobarocco to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Rubino został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest piwonia; nutami bazy są paczula, nuty drzewne i piżmo.

Cytrusy

Piwonia

Paczula Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rubino by Roccobarocco.

Rubino Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roccobarocco Rubino, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roccobarocco Rubino, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rubino marki Roccobarocco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rubino marki Roccobarocco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Love Hurts Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin Trussardi Trussardi Skin Penhaligon`s Victorian Posy Sonoma Scent Studio Jour Ensoleille La Prairie Life Threads Platinum Corine de Farme Ibiza Night Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale DSH Perfumes Rose Vert Infusion Organique Sands of Morocco Marc de la Morandiere Sissi Carven Intrigue