Marki » R S » aromatyczno - wodne « Grupy

Piazza di Spagna Uomo Roccobarocco dla mężczyzn

Piazza di Spagna Uomo Roccobarocco dla mężczyzn

Mam: 1

Piazza di Spagna Uomo marki Roccobarocco to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Piazza di Spagna Uomo został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są rozmaryn, cytryna amalfi, tangeryna, liść czarnej porzeczki i ananas; nutami serca są woda morska, jaśmin, różowy pieprz i; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula i ambra.

Rozmaryn Cytryna Amalfi Tangeryna Liść czarnej porzeczki Ananas

Woda morska Jaśmin Różowy pieprz

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Piazza di Spagna Uomo by Roccobarocco.

Piazza di Spagna Uomo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roccobarocco Piazza di Spagna Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roccobarocco Piazza di Spagna Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Piazza di Spagna Uomo marki Roccobarocco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Piazza di Spagna Uomo marki Roccobarocco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Kenzo Kenzo pour Homme Calvin Klein Eternity Summer for Men 2006 Carolina Herrera Herrera Aqua Jil Sander Jil Sander Sun Men Fresh Ermenegildo Zegna Z Zegna Fresh Eden Park Eden Park L`Eau de Sport Glacee Calvin Klein CK One Summer 2009 L`Artisan Parfumeur Cote d’Amour Compagnia Delle Indie Europe Mediterranean Breeze Davidoff Davidoff Cool Water Women Ice Fresh Corine de Farme Longboard SunSet Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition