Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Piazza di Spagna Roccobarocco dla kobiet

Piazza di Spagna Roccobarocco dla kobiet

Piazza di Spagna marki Roccobarocco to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Piazza di Spagna został wydany w 1988 roku. Nutami głowy są fiołek, brzoskwinia, czarna porzeczka i marakuja; nutami serca są jaśmin, konwalia, magnolia i cyklamen; nutami bazy są piżmo, nuty drzewne, drzewo sandałowe i ambra.

Fiołek Brzoskwinia Czarna porzeczka Marakuja

Jaśmin Konwalia Magnolia Cyklamen

Piżmo Nuty drzewne Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Piazza di Spagna by Roccobarocco.

Piazza di Spagna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roccobarocco Piazza di Spagna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roccobarocco Piazza di Spagna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Piazza di Spagna marki Roccobarocco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Piazza di Spagna marki Roccobarocco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2005 Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely L`Artisan Parfumeur Ananas Fizz Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze Cathy Guetta Pink Power Jean Patou Eau de Patou B Never Too Busy To Be Beautiful Breath of God Benefit Maybe Baby Keep Lucky Eau Benefique Pour Le Succes Keiko Mecheri Grenats Chevignon Forever Mine Into The Legend for Women Lacoste Joy of Pink