Marki » R S » kwiatowo - wodne « Grupy

Jardin De Capri Violet Roccobarocco dla kobiet

Jardin De Capri Violet Roccobarocco dla kobiet

Jardin De Capri Violet marki Roccobarocco to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Jardin De Capri Violet został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są woda morska, bergamotka i cytryna; nutami serca są fiołek, róża, piwonia i orchidea; nutami bazy są drzewo sandałowe i paczula.

Woda morska Bergamotka Cytryna

Fiołek Róża Piwonia Orchidea

Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jardin De Capri Violet by Roccobarocco.

Jardin De Capri Violet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roccobarocco Jardin De Capri Violet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roccobarocco Jardin De Capri Violet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jardin De Capri Violet marki Roccobarocco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jardin De Capri Violet marki Roccobarocco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Bath and Body Works Rainkissed Leaves Coty Ghost Myst Hollister Ryder Bond No 9 Hamptons Daisy Fuentes So Luxurious Giorgio Armani Acqua di Gioia Faberlic Alisez Michael Kors Island Fiji Royal Apothic City Of Angels Daisy Fuentes Dianoche Ocean Puma Puma Aqua Woman