Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jardin De Capri Rose Roccobarocco dla kobiet

Jardin De Capri Rose Roccobarocco dla kobiet

Jardin De Capri Rose Roccobarocco dla kobiet Zdjęcia

Jardin De Capri Rose marki Roccobarocco to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Jardin De Capri Rose został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są cytryna, pomarańcza i bergamotka; nutami serca są róża, fiołek, mate i kardamon; nutą bazy jest cedr.

Cytryna Pomarańcza Bergamotka

Róża Fiołek Mate Kardamon

Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jardin De Capri Rose by Roccobarocco.

Jardin De Capri Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roccobarocco Jardin De Capri Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roccobarocco Jardin De Capri Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jardin De Capri Rose marki Roccobarocco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jardin De Capri Rose marki Roccobarocco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Morgan Love Love de Toi Glamstar Cafe Parfums Cafe South Beach NafNaf NafNaf Too... Eau Jeune Rose Nerolita Estée Lauder Brasil Dream Perfumer`s Workshop Samba Natural Chantal Thomass Et Plus Si Affinites Christian Dior Dior Addict 2 Eau Fraiche Franck Olivier Eau de Passion Women Bruno Banani Scent From Hell Oscar de la Renta Oscar Tropical