Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Jardin De Capri Lilac Roccobarocco dla kobiet

Jardin De Capri Lilac Roccobarocco dla kobiet

Jardin De Capri Lilac marki Roccobarocco to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Jardin De Capri Lilac został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są bergamotka i neroli; nutami serca są bez, osmantus, róża i kwiat pomarańczy; nutami bazy są nuty drzewne i białe piżmo.

Bergamotka Neroli

Bez Osmantus Róża Kwiat pomarańczy

Nuty drzewne Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jardin De Capri Lilac by Roccobarocco.

Jardin De Capri Lilac Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roccobarocco Jardin De Capri Lilac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roccobarocco Jardin De Capri Lilac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jardin De Capri Lilac marki Roccobarocco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jardin De Capri Lilac marki Roccobarocco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Blush Intense HRH Princess Elizabeth E Estée Lauder Beautiful Precious Drops Yardley Magnolia Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Novae Plus Pearl Pink Bill Blass Couture 6 Burberry Burberry London Special Edition for Women Demeter Fragrance White Bouquet Antica Farmacista Tuberose, Hyacinth & Lily of the Valley Tsi-La Organic Fiori d`Arancio Parfumerie Generale Gardenia Grand Soir