Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Gold Jeans Cologne Roccobarocco dla mężczyzn

Gold Jeans Cologne Roccobarocco dla mężczyzn

Gold Jeans Cologne marki Roccobarocco to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Gold Jeans Cologne został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są lawenda, bergamotka, cytryna, mastyks i jagody jałowca; nutami serca są jaśmin, dzięgiel, gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), kardamon, estragon, pieprz i Śliwka; nutami bazy są ambra, cedr, mech dębowy i drzewo sandałowe.

Lawenda Bergamotka Cytryna Mastyks Jagody jałowca

Jaśmin Dzięgiel Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Kardamon Estragon Pieprz Śliwka

Ambra Cedr mech dębowy Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gold Jeans Cologne by Roccobarocco.

Gold Jeans Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roccobarocco Gold Jeans Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roccobarocco Gold Jeans Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gold Jeans Cologne marki Roccobarocco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gold Jeans Cologne marki Roccobarocco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Kenzo Tokyo by Kenzo s.Oliver s.Oliver Sport 1 Male Etat Libre d`Orange Vierges et Toreros Vero Profumo onda Nez a Nez Ambre a Sade Krigler America One Cuba Paris Cuba Blue Parfums 06130 Cedre Farmacia SS. Annunziata Isos Michael Michalsky Michalsky for Men Chantecaille Vetyver Steve McQueen Steve McQueen