Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Gold Jeans Roccobarocco dla kobiet

Gold Jeans Roccobarocco dla kobiet

Gold Jeans Roccobarocco dla kobiet Zdjęcia Gold Jeans Roccobarocco dla kobiet Zdjęcia

Gold Jeans marki Roccobarocco to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Gold Jeans został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są galbanum, cytryna, tangeryna i ananas; nutami serca są wetyweria, jaśmin, drzewo sandałowe, cedr, herbata, konwalia, magnolia i rezeda; nutami bazy są ambra, piżmo i fasolka tonka.

Galbanum Cytryna Tangeryna Ananas

Wetyweria Jaśmin Drzewo sandałowe Cedr Herbata Konwalia Magnolia Rezeda

Ambra Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gold Jeans by Roccobarocco.

Gold Jeans Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roccobarocco Gold Jeans, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roccobarocco Gold Jeans, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gold Jeans marki Roccobarocco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gold Jeans marki Roccobarocco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Christian Dior Eau Sauvage Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Davidoff Cool Water Game Happy Summer Avon Wish of Happiness Air-Val International Finding Nemo Rochas Eau de Rochas Miller Harris Le Petit Grain Miller Harris Cologne 1888 Yves Rocher Antartic Kibio Kibio Eau de Parfum 100% Bio Avon Simple Elements Warm Sunshine La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue