Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Fashion Woman Roccobarocco dla kobiet

Fashion Woman Roccobarocco dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Fashion Woman Roccobarocco dla kobiet Zdjęcia

Fashion Woman marki Roccobarocco to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Fashion Woman został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są mandarynka, czarna porzeczka, czerwone jabłko i jeżyna; nutami serca są irys, lilia wodna, lima, pittosporum, konwalia, fiołek, piwonia i cyklamen; nutami bazy są wetyweria, piżmo, cedr virginia, ambrette (piżmo ambrowe), migdałowiec i wanilia.

Mandarynka Czarna porzeczka Czerwone jabłko Jeżyna

Irys Lilia wodna Lima Pittosporum Konwalia Fiołek Piwonia Cyklamen

Wetyweria Piżmo Cedr Virginia Ambrette (piżmo ambrowe) Migdałowiec Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fashion Woman by Roccobarocco.

Fashion Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roccobarocco Fashion Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roccobarocco Fashion Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fashion Woman marki Roccobarocco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fashion Woman marki Roccobarocco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Puma Puma Woman Agent Provocateur Strip L`Artisan Parfumeur Bois Farine Shiseido Zen L`Artisan Parfumeur L’Ete en Douce L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Agatha Ruiz de la Prada El Beso Alexander McQueen My Queen Light Mist Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir Jeanne Arthes Romantic Story Sabon Zer (Rose)