Marki » R S » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Fashion Man Roccobarocco dla mężczyzn

Fashion Man Roccobarocco dla mężczyzn

kakaowy
Fashion Man Roccobarocco dla mężczyzn Zdjęcia

Fashion Man marki Roccobarocco to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Fashion Man został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są lawenda, dzięgiel, bergamotka, cytryna amalfi i szałwia muszkatołowa; nutami serca są kolendra, cynamon, kminek, meksykańska czekolada, kawa i nuty kwiatowe; nutami bazy są piżmo, paczula, cedr virginia i wanilia.

Lawenda Dzięgiel Bergamotka Cytryna Amalfi Szałwia muszkatołowa

Kolendra Cynamon Kminek Meksykańska czekolada Kawa Nuty kwiatowe

Piżmo Paczula Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fashion Man by Roccobarocco.

Fashion Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roccobarocco Fashion Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roccobarocco Fashion Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fashion Man marki Roccobarocco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fashion Man marki Roccobarocco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Jil Sander Sun Men Lorenzo Villoresi Spezie Odori Zafferano Amouage Ciel Pour Homme Egofacto Jamais le Dimanche Frapin L`Humaniste The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes Jovan Sex Appeal Brooksfield B. Green Oriflame Solliden for Him Eden Classic Rapport