Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Black Jeans Femme Roccobarocco dla kobiet

Black Jeans Femme Roccobarocco dla kobiet

Black Jeans Femme Roccobarocco dla kobiet Zdjęcia Black Jeans Femme Roccobarocco dla kobiet Zdjęcia

Black Jeans Femme marki Roccobarocco to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Black Jeans Femme został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są czarna porzeczka, czerwone jabłko i jeżyna; nutami serca są pittosporum, konwalia, fiołek, piwonia i cyklamen; nutami bazy są wetyweria, wanilia i ambrette (piżmo ambrowe).

Czarna porzeczka Czerwone jabłko Jeżyna

Pittosporum Konwalia Fiołek Piwonia Cyklamen

Wetyweria Wanilia Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Jeans Femme by Roccobarocco.

Black Jeans Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roccobarocco Black Jeans Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roccobarocco Black Jeans Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Jeans Femme marki Roccobarocco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Jeans Femme marki Roccobarocco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Nina Jil Sander Sport for Women Givenchy Hot Couture White Collection Esteban Folie de Figue The Body Shop Dewberry Perfume Oil S. Cute Q. Panda Melange Perfume Melange Solid Perfume Fruit Corine de Farme Barcelona Night Corine de Farme Witch Hay Lin Stacked Style Fuji Flower Des Filles a la Vanille Je T'aime Jeanne Arthes Boum Que Calor