Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

9IX Rocawear dla mężczyzn

ozonowy
wodny
9IX Rocawear dla mężczyzn Filmy

9IX marki Rocawear to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. 9IX został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest IFF. Nutami głowy są kolendra, mandarynka i melon; nutami serca są lawenda, geranium i zamsz; nutami bazy są ambra, piżmo i nuty drzewne.

Kolendra Mandarynka Melon

Lawenda Geranium Zamsz

Ambra Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 9IX by Rocawear.

9IX Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rocawear 9IX, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rocawear 9IX, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 9IX marki Rocawear. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 9IX marki Rocawear reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Lacoste Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee Estée Lauder Pleasures Intense for Men Montblanc Homme Exceptionnel Jacques Fath Yang Jardin de France Eau givree Floris No 89 Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition Ted Baker Skinwear Cuba Paris Cuba Grey Nobile 1942 PonteVecchio