Marki » R S » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Vizzari Noir Roberto Vizzari dla mężczyzn

Vizzari Noir Roberto Vizzari dla mężczyzn

lekko korzenny
Vizzari Noir Roberto Vizzari dla mężczyzn Zdjęcia

Vizzari Noir marki Roberto Vizzari to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Vizzari Noir został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są cytryna, lawenda, różowy pieprz i mandarynka; nutami serca są kwiat pomarańczy i neroli; nutami bazy są paczula, cedr i ambra.

Cytryna Lawenda Różowy pieprz Mandarynka

Kwiat pomarańczy Neroli

Paczula Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vizzari Noir by Roberto Vizzari.

Vizzari Noir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Vizzari Vizzari Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Vizzari Vizzari Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vizzari Noir marki Roberto Vizzari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vizzari Noir marki Roberto Vizzari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Lorenzo Villoresi Spezie Adidas Adidas Ice Dive The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal Jovan Sex Appeal James Heeley Esprit du Tigre Michael Storer Djin D.S. & Durga Coriander Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations NANADEBARY Green Profumi di Pantelleria Maestrale Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights Zara Zara Man