Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Vizzari Homme Roberto Vizzari dla mężczyzn

Vizzari Homme Roberto Vizzari dla mężczyzn

Vizzari Homme Roberto Vizzari dla mężczyzn Zdjęcia Vizzari Homme Roberto Vizzari dla mężczyzn Zdjęcia

Vizzari Homme marki Roberto Vizzari to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są kardamon, bergamotka i mandarynka; nutami serca są lawenda, gałka muszkatołowa, szałwia muszkatołowa i siano; nutami bazy są wetyweria, cedr virginia, wanilia i ambrette (piżmo ambrowe).

Kardamon Bergamotka Mandarynka

Lawenda Gałka muszkatołowa Szałwia muszkatołowa Siano

Wetyweria Cedr Virginia Wanilia Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vizzari Homme by Roberto Vizzari.

Vizzari Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Vizzari Vizzari Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Vizzari Vizzari Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vizzari Homme marki Roberto Vizzari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vizzari Homme marki Roberto Vizzari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Azzaro Visit For Men La Perla Touch Grigio Perla Oriflame Frey Parfums Elite Elite Silver Limited Edition for Him Fresh Patchouli Pure Ferrari Ferrari Uomo Parfumerie Generale Bois de Copaiba Anya`s Garden Temple Lancetti Suspense Romeo Gigli Romeo Gigli Man Nazareno Gabrielli Tu Xerjoff Nio